Kokia apranga labiausiai tiktų Jūsų figūrai?

Kokia apranga labiausiai tiktų Jūsų figūrai?


Visos moterys yra patrauklios bei gražios vien todėl, kad visos yra skirtingos ir unikalios, turinčios savitas figūras bei formas. Nerasime dviejų visiškai vienodų moterų visame pasaulyje, tačiau nepaisant visko, kiekviena turi bendrą tikslą – atrodyti gerai.


Puikiai atrodyti padeda ir drabužiai, todėl nesvarbu, kokia Jūsų figūra, yra keli patarimai, skirti skirtingų kūno linijų moterims. Šie patarimai padės Jums išsirinkti tinkamiausius drabužius Jūsų figūros tipui.  


1. Obuolio formos figūra

Šios figūros savininkėms patariama įsigyti palaidinių, kurios pabrėžtų Jūsų krūtinės sritį, tačiau nepirkite kabančių drabužių. Jums puikiai tiks švarkai su ilgais atlapais. Siūloma atsisakyti plačių diržų, segamų ant talijos, labiausiai tinka palaidinės su “V” formos iškirpte. Nevenkite spalvotų drabužių. Patariama nešioti ryškių spalvų marškinius, o apatinė figūros dalis puikiai atrodys su tamsiomis kelnėmis ar sijonu. Tinka plačios kelnės.


2. Kriaušės formos figūra

Viršutinės dalies drabužiai, šio tipo figūros savininkių, turėtų būti tamsesnių spalvų, taip atrodysite liekniau. Tinka marškinėliai su ilgomis rankovėmis. Patariama pirkti sukneles, sijonus, dengiančius kelius, venkite pernelyg aptemptų drabužių. Svarbu pridurti, kad kriaušės formos figūrai netinka kelnės su šoninėmis kišenėmis, tinka platėjančios kelnės.


3. Apkūnios kūno formos

Apkūnioms moterims reikėtų dėvėti tokius drabužius, kurie tiktų. Išsirinkti per maži drabužiai, tik dar labiau pabrėš Jūsų apkūnumą. Siūloma pirkti palaidines, kurios būtų papuoštos nėriniais ar kitais raštais prie kaklo. Tinka rūbai su juostomis, einančiomis vertikaliai.


4. Berniukiška figūra

Tokios figūros savininkėms rekomenduojama nešioti palaidines, sukneles, kurios būtų papuoštos rauktinukais, raštais krūtinės srityje. Šiai figūrai apskritai tinka įvairūs raštai, skirtingos tekstūros, spalvos. Stenkitės diržais pabrėžti savo taliją ir nedėvėkite sportinių marškinėlių. Be to, šiai figūrai puikiai tinka sijonai.

Grozioklubas.lt