Žinoma laidų ir renginių vedėja Livija Gradauskienė prabilo apie tai, be ko negalėtų gyventi, ir kategoriškai išrėžė žinanti, kaip kiekvienam žmogui pagerinti savo gyvenimą. Retokai viešuose renginiuose pasirodanti moteris atskleidė, jog didžiausia jos aistra, kuriai atitenka nemaža dalis laisvo laiko, yra sportas.


„Sportas ir judėjimas yra velniškai geras narkotikas. Kartą paragavęs nebegalėsi be jo gyventi. Aš šiuo narkotiku užsikrėčiau ir įtikėjau jo nauda. Judėjimas pralinksmina žmogų, pagerina, pašviesina jo gyvenimą. Galbūt, kai sėdi vienas namuose ir žiūri į kompiuterį, taip neatrodo, tuomet viskas atrodo liūdnai. Iš tiesų reikia labai nedaug – judėjimas, net jei jis yra prieš tavo protinę valią, padaro gyvenimą gerokai džiaugsmingesnį, nes judant gaminasi laimės hormonai. Čia jokia mistika, tik paprasta biologija. Žmogui gyvenimą pagerinti labai paprasta ir tai gali padaryti kiekvienas“, – įsitikinusi L. Gradauskienė, kurią antrus metus iš eilės bus galima išvysti jau šį šeštadienį parodų rūmuose „Litexpo“ vyksiančiame grandioziniame sporto renginyje „Nike treniruočių diena, įkvėpta Impuls“.


Livija sako esanti aktyvi sporto entuziastė. Žinoma moteris ne tik lankosi sporto klube, bet ir plaukioja, šiltuoju metų laiku dar ir bėgioja lauke. „Stengiuosi sportuoti kiekvieną dieną ir dažnai man tai netgi pavyksta. Mėgstu sportuoti treniruoklių salėje, o rinkdamasi grupinius užsiėmimus su treneriu, visuomet renkuosi ramesnius, pavyzdžiui, jėgos treniruotes ar jogą. Tos treniruotės, kuriose daug šokių žingsnelių, ne man – aš ten truputį žioplinėju“, – juokiasi žurnalistė.


Aktyviai juda ne tik Livija, bet ir visa jos šeima. Šiuo klausimu moteris kategoriška. Pasak jos, abu jos vaikai žino, kad bent vienas sporto būrelis, kuris būtų lankomas nuolat, yra privalomas. „Abu mano vaikai eina į mokyklą, mokosi muzikos, tačiau jiems privalomas ir sportas. Abu vaikai lanko plaukimo treniruotes. Sportuoja ir mūsų tėtis – kaip ir visi šeimos nariai, jis plaukioja“, – atskleidžia L. Gradauskienė ir kviečia visus paragauti narkotiko, pavadinimu sportas. 


Moteris aktyviu gyvenimo būdu jau užkrėtė nemažą būrį draugų: „Moku labai entuziastingai pašnekėti. Šnekėjau šnekėjau ir pamačiau, kad net ir tie draugai, kurie buvo nelinkę į sportą, traukiasi „kedukus“ ir eina pabėgioti. Tereikia vieną kartą pabandyti, kad suprastum, jog judėjimas padeda: darosi gera ir galvai, ir kūnui. Tad, jei vienas nedrįstate ar trūksta kompanijos, sudalyvaukite sporto fiestoje, kur tokių kaip jūs bus daugybė.“


Pernai vykusiame sporto festivalyje „Nike treniruočių diena, įkvėpta Impuls“ dalyvavo apie 1500 dalyvių, kurie apstulbino net ir visko mačiusią Liviją. „Tame renginyje buvo tiek daug gerų emocijų, jėgos ir energijos, kad net sunku įsivaizduoti. Ta minia net ir mane, nors buvau renginio vedėja, o ne dalyvė, sugebėjo „įkrauti“ ir priversti pavydėti. Taip norėjosi būti tame drauge sportuojančių žmonių būryje. Matėsi, kad kiekvienas jų tiesiog „kaifuoja“, – įspūdžiais dalinasi ji.


„Nike treniruočių diena, įkvėpta Impuls“ yra vienas iš renginių, vyksiančių šį savaitgalį sostinės parodų rūmuose „Litexpo“ šurmuliuosiančiame Vilniaus sporto festivalyje. Visą šeštadienį truksiančiame renginyje savo žinias ir įgūdžius demonstruos būrys profesionalių trenerių tiek iš užsienio, tiek ir Lietuvos. Sporto mylėtojams treneriai paruošė net 13 valandų trukmės treniruočių programą. Siūlomų išbandyti treniruočių asortimentas itin platus, todėl kiekvienas aktyvaus gyvenimo šalininkas neabejotinai ras tai, kas tinkamiausia jam.