Masažas. Kaip pasirinkti tinkamą. II dalis: Egzotinis masažas

Egzotikos kupini masažai padeda pabėgti nuo kasdienybės, bent trumpam pamiršti slegiančias problemas. Tai - tarsi trumputės atostogos egzotiškose šalyse. Būtent pagal tas šalis yra skiriamos kelios Egzotinio masažo rūšys: Thai, Havajietiškas, Kobido ir Rytietiškas.

Thai masažas yra vienas iš aktyviausių. Jis susideda iš dviejų technikų. Pirmoji paremta jogos raumenų tempimo principu, taip masažuojant vidaus organus. Antroji - jau minėta Šijatcu, kai masažuojami meridijanų taškai. Thai masažas stimuliuoja kraujotaką, suteikia elastingumo raumenims ir sausgyslėms, gerina sąnarių darbą, padeda išvengti mėšlungio ir sąstingio. Šis masažas nerekomenduojamas žmonėms turintiems bėdų su raumenimis, sausgyslėmis ir kitų rimtų sveikatos sutrikimų.

Havajietiškas masažas, dar vadinamas Lomilomi, remiasi senosiomis Havajų tradicijomis. Skambant havajietiškai muzikai jūsų kūnas gausiai įtrinamas aromatiniais aliejais ir delnų, riešų bei alkūnių pagalba ilgais judesiais pilnai išmasažuojamas. Tai garantuotas dviejų valandų poilsis jūsų kūnui ir mintims nuo kasdieninio streso ir problemų. Jo metu atpalaiduojami įsitempę raumenys, stimuliuojama kraujotaka, valoma oda nuo šlakų. Jo reikėtų vengti esant pažeistai odai ar turint odos uždegimą, nes aliejai gali papulti į žaizdas ir dar labiau suerzinti uždegimo pažeistą odą.

Kobido - tai iš kartos į kartą perduodami ilgalaikės jaunystės receptai atkeliavę iš Japonijos. Šis masažas yra tradicinio japonų Anma veido masažo ir kaklo masažo derinys. Jis pradedamas giliu odos valymu nuo susikaupusių nešvarumų. Po valymo masažuojant pirštų galiukais stimuliuojami veido energetiniai taškai. Masažas baigiamas odos tempimu lėtais judesiais masažuojant veidą ir kaklą, taip pašalinant toksinus. Kobido metu stimuliuojama kraujotaka, todėl į kaklo ir veido odą per kapiliarus patenka daugiau deguonies, kuris įtakoja ilgesnį ląstelių gyvavimo periodą ir dezinfekuoja odą iš vidaus. Po masažo oda tampa elastingesnė ir lygesnė, mažėja raukšlių atsiradimo tikimybė. Nesirinkite Kobido jeigu ant odos yra žaizdelių ar uždegimo židinių. Taip pat venkite šio masažo jeigu intensyviai naudojate kremą nuo raukšlių.

Rytietiškas masažas yra vienas lengviausių ir paprasčiausių. Jūsų kūno oda įtrinama natūraliais aliejais, dvelkiančiais rožių žiedlapių, lotosų ar apelsinų žiedų aromatais. Aliejai giliai drėkina ir ramina pavargusią ir sausą odą. Aromaterapija sujungta su lengvu masažu leidžia atsipalaiduoti visam kūnui ir pamirši visas žemiškas bėdas. Vienintelis rytietiško masažo trūkumas - yra riebaluota oda jam pasibaigus.

Laukite tęsinio