Medus – efektyvi veido odos priežiūros priemonė

Visais laikais grožis užėmė svarbią vietą įvairiose žmogaus gyvenimo strityse. Jau senovėje jis rasdavo įvairių būdų, siekdamas padidinti patrauklumą ne tik iš vidaus, bet taip pat ir fiziškai. Grožio ritualams, kultūrinei praktikai, taip pat natūraliam gydymui, o ypatingai veido priežiūrai buvo naudojamas medus. Niekas taip gerai nenurodo medaus efektyvumo odai, kiek žinomi jo maistinių medžiagų privalumai. Ši praktika, grindžiama ilgamete patirtimi, buvo perduodama iš kartos į kartą.

Veiksmingi patarimai, kaip medų galima panaudoti prižiūrint veido odą. Nors medus taip pat žinomas dėl savo skonio, kosmetikos pramonės šakose jis taip pat gana plačiai naudojamas. Taigi, šiame straipsnyje pateiksime kelis naudingus patarimus:

1. Veido valiklis. Kombinuokite su laimų sultimis ir jogurtu, tai – veiksmingas veido valiklis. Oda taps lygi, švelni, bei sveika. Maistinės medaus meždiagos taip pat padės išlaikyti natūralų odos spindesį.

2. Šveitiklis. Medus taip pat padeda pašalinti negyvas odos ląsteles nuo veido. Pašalinus suragėjusį odos sluoksnį oda atrodys jaunatviškiau.

3. Drėkiklis. Medus suminkština odą, todėl ji tampa elastinga. Lygiomis dalimis sumaišykite jį su aliejumi, šis mišinys taps jūsų sėkmės paslaptimi. Medus odą aprūpina visomis jai reikalingomis maistinėmis medžiagomis, todėl galėsite mėgautis sveika ir švytinčia oda.

4. Spuogų ir žaizdų gydymui. Spuogai visada buvo pagrindinė problemas su kuria beveik kiekvienas yra susidūręs. Taigi, vienas iš efektyviausių natūralių gydymo būdų nuo šios problemos yra kaukė: medus su tarkuotais obuoliais. Šie ingredientai yra žinoma dėl savo veiksmingų antibakterinių savybių, todėl skatina greitesnį gyjimą, bei mažina infekcijos tikimybę.

5. Kaukė pavargusiai odai: medų sumaišykite su pienu, tai padės atgaivinti pavargusią odą. Tiesiog palaikykite ją ant veido 15 minučių ir nuplaukite.

Taigi išbandykite medų savo kasdieninėje odos priežiūroje ir jo veiksmingumu įsitikinkite patys.