Moteriško grožio priešai

Būti gražia ir stilinga reiškia ne tik žinoti mados naujoves ir pirkti tik ultramodernius daiktus. Kur kas svarbiau mokėti išsirinkti, kas tinka tam tikru laiku ir tam tikroje vietoje, taip pat žinoti, kokių drabužių iš viso atsisakyti ir kokie netinka. Kaip sakoma, priešus reikia pažinti.

Atskleisime tipiškiausias klaidas, kurios gadina mūsų išorę.

1. Neteisingai pasirinkti apatiniai. Palaidinė niekad neatrodys gražiai, jei apsivilksite per ankštą ar per laisvą liemenėlę, rašo Pravda. Per ankšta liemenėlė, papuošta nėriniais ar raukiniais, didinančiais apimtį, matysis iš po plono audinio ir tikrai neatrodys dailiai.

Liemenėlė turi gerai prilaikyti krūtinę, o dydis turi būti pasirinktas idealiai. Be to, svarbu atsiminti, kad ir spalva turi atitikti drabužių spalvą. Pavyzdžiui, po balta perregima palaidine neverta vilktis spalvotos ar juodos liemenėlės, po šviesiomis lininėmis kelnėmis reikia atitinkamos spalvos kelnaičių.

2. Gumos pėdsakai. Šiais laikais įsispraudusios gumos žymės – tikra neatleistina praeities atgyvena. Rinkitės pažemintas kelnaites ant klubų, bikini tipo kelnaites arba kelnaites su juostele. Vis dėlto reikia atsiminti, kad per siauros kelnaitės sukelia kitą bėdą: net iš po drabužių matosi suspausti nereikalingi lašinukai.

Jei su atviromis kelnaitėmis jaučiatės nejaukiai, išmėginkite kelnaites-šortus: jie puikiai priglunda prie sėdmenų ir pabrėžia jų formą (beje, juos išrado Prancūzijoje, ir prancūzės iki šiol jiems teikia pirmenybę). Pats paprasčiausias sprendimas – baltiniai be siūlių.

3. Pernelyg uždara apykaklė. Kai iškirptė per maža ar laivelio formos, viršutinė kūno dalis atrodo masyvi. V formos iškirptės ir pakeltos apykaklės pabrėžia krūtinę. Nebijokite eksperimentuoti ir rasite tą iškirptę, kuri jums labiausiai tiks.

4. Neteisingai pasirinkti aksesuarai. Siauras dirželis gali vizualiai paplatinti jūsų taliją ir klubus. Norėdamos atrodyti lieknesnės, rinkitės platų diržą su masyvia ryškia sagtimi. Diržas neturi susilieti su drabužiais, jo funkcija – sukurti dailų akcentą.

Jei drabužiai pastelinių tonų, rinkitės ryškius aksesuarus. Jei drabužiai dryžuoti, gėlėti, su ryškiais piešiniais – nepersistenkite su aksesuarais, kad netaptumėte panaši į naujametinę eglutę.

5. Neteisingai pasirinkta avalynė. Nors avalynė neturi būti tokios pat spalvos kaip rankinė, pirštinės, galvos apdangalas ar skarelė, ji turi harmoningai derėti spalva ir stiliumi su visa apranga.

Atvira avalynė tinka šiltuoju metų laiku; svarbu, kad kojos būtų prižiūrėtos, taigi pedikiūras tiesiog būtinas. Madingos basutės su perrišamais per blauzdą dirželiais tinka ne visoms: pilnos blauzdos su jais atrodys dar pilnesnės.

6. Trumpos kelnės. Tai pats patikimiausias būdas vizualiai sutrumpinti kojas, taigi ne visoms reikia jas vilkėti. Trumpas kelnes/džinsus galima vilkėti avint aukštakulnius ar batelius su platformomis.

Siauros ir ilgos kelnės, šiek tiek pridengiančios batelius, priešingai – vizualiai ilgina kojas.