Natūralios aromatinės žvakėsTik iš natūralių gamtos produktų pagamintos naujosios aromatinės keturių išraiškingų charakterių FRESH DELI žvakės savo išskirtiniais aromatais ir užburiančia jaukia šiluma atpalaiduos net ir labiausiai sustagarėjusią ar pavargusią sielą.

                    Pasinerkite... Mėlynoji, švarios ir purios medvilnės kvapo žvakė suteiks nepaprastai malonų ir jaukų švelnių, minkštučių patalų purumo ir švelnumo jausmą. Kaip norisi pasinerti į juos, tiesa?  Saldaus ir sodraus apelsinų ir spanguolių kvapo raudoni žvakė  ne tik atgaivins kūną, bet ir sukurs stebuklingą Kalėdinę nuotaiką Jūsų namuose ištisus metus...Prabangiais, neapsakomai skanių ir šviežiai iškeptų pyragaičių kvapais apdovanojanti geltonoji žvakė savo skleidžiamu artumu beatodairiškai suburs ir užliūliuos kiekvieną šeimą, o sultingų ir saldžių vyšnių kvapu svaiginanti raudonoji žvakė paners Jus į giliausiai išgyvemas aistras.

              Visos šios žvakės yra pagamintos iš natūralaus sojų vaško, kurį sušildžius galima naudoti ir kūno masažams. Žvakės neteršia aplinkos, jos pagamintos iš ekologiškų produktų.

Pasitikėkite FRECH DELI ir atsiduokite savo jausmams.  


Žvakes galite įsigyti :

www.freshdeli.eu