Odos grožio paslaptys slypi organizmo viduje!


Kur slypi žmogaus grožis? Be jokios abejonės, grožis – tai ne tik nepriekaištinga, prižiūrėta oda ir liekna figūra. Tikrojo grožio pagrindas yra sveikata ir gera savijauta.

Ilgą laiką kosmetologijos galimybės apsiribojo tik išoriniu odos poveikiu. Tačiau įgyjant vis daugiau žinių apie odos fiziologiją ir jos senėjimo mechanizmus, tapo aišku, kad dirbant tik su odos paviršiumi teigiamas poveikis nebus ilgalaikis. Jau kinų medicina buvo nustačiusi tarpusavio ryšį tarp šių pažeidimų atsiradimo ir vidaus organų funkcijos. Pažvelgę į veidrodį, kiekvienas mūsų galime daryti tam tikras išvadas apie savo sveikatą.

Klasikinis pavyzdys – įvairūs odos bėrimai, spuogai, psoriazė. Šiandien jau akivaizdu, kad visos šios ligos – tai tik ant odos matoma ledkalnio viršūnėlė, ir odos problemoms išspręsti vien tik išorinio poveikio nepakaks. Mūsų organizmas – vieninga visuma, ir jeigu Jūsų veido oda neturi tiesioginio kontakto su kokiu nors pažeidžiančiu veiksniu, bet kokie jos pakitimai – tai vidaus organų funkcijų pažeidimų pasekmė. Kitas pavyzdys – senėjimas, vienas iš kurio požymių yra raukšlės. Odos senėjimo procesas priklauso ir nuo to, kaip greitai organizmas geba atsinaujinti, ir nuo išorės sąlygų. Išorės sąlygas gali įveikti kosmetinės procedūros. Bet atsinaujinimo lygį, kuris priklauso nuo nervų, endokrininės, imuninės sistemos darbo ir kitų reguliavimo procesų, galima pakeisti tik veikiant organizmą iš esmės. Tai yra, norint išspręsti kosmetinę problemą, reikia tikslai žinoti, kodėl ji atsirado.

Tačiau kyla klausimas: ar tai įmanoma? Mano atsakymas: TAIP! Tai visiškai realu ir paprasta taikant sėkmingai visose išsivysčiusiose šalyse naudojamą alternatyviosios medicinos metodiką – mikrobangų biorezonanso testą. Patyrusiam ir kvalifikuotam specialistui diagnostikai, galinčiai pakeisti daug brangiai kainuojančių testų, pakanka skirti apie valandą. Tamprių ryšių tarp organų funkcijos ir odos būklės tyrimai yra pagrįsti klasikinės kinų medicinos, homeopatijos pagrindų ir šiuolaikinių fizikos koncepcijų visuma bei yra atliekami naudojant naujausią įrangą ir kompiuterines sistemas. Žmogaus sveikatos centre atlikus mikrobangų biorezonanso testą, galima daryti detalią išvadą ne tik apie viso organizmo funkcionavimą, bet ir apie atskirų organų ir sistemų pažeidimus, o tuo pačių ir apie atsiradusių kosmetinių problemų kilmę.

Žmogaus sveikatos centras

Suprantama, kiekvieno mūsų odos problemų priežastys yra skirtingos. Jei kokia nors kosmetinė metodika ar priemonė tiko Jūsų draugei, tai nereiškia, kad tai tiks konkrečiai Jums. Bet mikrobangų biorezonanso testo pagalba mūsų klinikoje galime tą nesunkiai patikrinti - tiesiog atsineškite odos priežiūros priemonės mėginėlį ir sužinokite, ar šį priemonė tinka būtent Jums.
Taigi, atlikdami diagnostiką Jūs vienu šūviu nušaunate du zuikius:
1. gaunate visapusišką informaciją apie savo organizmą; 2. sutaupote daug pinigų, kuriuos būtumėte išleidę daugybei tyrimų atlikti ir priemonių įsigyti.
Pastaraisiais metais ypač populiarus tapo maisto netoleravimo testas. Iš tikrųjų alergija maistui dažnai yra odos ligų priežastis, tačiau šis testas kainuoja labai brangiai. Be to, jo rezultatai kinta priklausomai nuo vidinės organizmo būklės. Mikrobangų biorezonanso testas, atliekamas Žmogaus sveikatos centre leidžia tiksliai nustatyti, kokiam maistui Jūs alergiški. Jums bus išsamiai paaiškinta, kokius produktus reikėtų išbraukti iš savo raciono – efektas tas pats, tik kaina 10 kartų mažesnė nei atliekant maisto netoleravimo testą.

Audronė (23 metai). 3 metus bandė atsikratyti veido spuogų. Jai tekdavo kartą per mėnesį ar net dažniau atlikti veido valymo procedūras grožio salone, be to, ji vartojo antibiotikus ir hormoninį tepalą. Mūsų klinikoje atliktas mikrobangų biorezonanso testas parodė, kad dėl netinkamos mitybos pažeista storojo žarnyno funkcija. Pasirodo, jos storasis žarnynas valėsi per odą. Merginai buvo atliktas visapusiškai kontroliuojamas ir stebimas žarnyno valymas. Taip pat nustatyta, kad pagrindinė sutrikimų priežastis – šokoladas, kurį ji valgė dideliais kiekiais. Pritaikius homeopatinį gydymą buvo atkurta organizmo reguliacijos sistema ir per du mėnesius nuo gydymo pradžios bėrimai išnyko.

Suprantama, kosmetiniai pokyčiai atsiranda ne tik dėl mitybos sutrikimų. Jie gali būti susiję ir su kraujotakos pažeidimais, ir su inkstų funkcijos sutrikimais ar emocinėmis ir psichologinėmis problemomis. Visa tai galima taip pat nustatyti atliekant mikrobangų biorezonanso testą.

Daiva (25 metų). Skundėsi gausiu delnų ir pažastų srities prakaitavimu. Atlikus diagnostiką buvo nustatyta, kad šis prakaitavimas susijęs ir su kraujotakos pažeidimais inkstų srityje (todėl jos organizmui teko valytis ne per inkstus, o per odą), ir su psichologinėmis problemomis. Kraujotakos pažeidimai buvo pašalinti taikant gydymą medicininėmis dėlėmis, o psichologinės problemos baigėsi atlikus psichoterapijos kursą. Mergina pasveiko.

Aišku, kad niekas neina į grožio salonus kiekvieną dieną. Todėl labai svarbu pačiam išmokti rūpintis savo sveikata. Čia jums taip pat padės mikrobangų biorezonanso testas: gausite informaciją apie silpnąsias savo organizmo vietas ir patarimų, ką būtina daryti tuo metu, kai nesilankote grožio salonuose, kas kiek laiko geriausia lankytis pas kosmetologą ar gydytoją, kokias kosmetines ar fizioterapines procedūras atlikti ir kas kiek laiko, kaip tinkamiausiai maitintis, kokie produktai turi didžiausią neigiamą poveikį Jūsų sveikatai. Tokia moderni medicinos ir kosmetologijos integracija leidžia kiekvienam iš Jūsų ne tik efektyviai išspręsti sudėtingą įvairių estetinių trūkumų kompleksinės profilaktikos ir gydymo užduotį, bet ir pagerins Jūsų gyvenimo kokybę, atitolins neišvengiami artėjančią senatvę, pratęs aktyvaus ilgaamžiškumo laikotarpį.

Norint visiškai išspręsti bet kurią kosmetinę ar sveikatos problemą, patariu atlikti tris būtinus veiksmus:

1. Žmogaus sveikatos centre atlikti viso organizmo funkcinės būklės diagnostiką. Tada tampa aiškūs organų funkcijos, emocinės būklės ir odos pokyčių priežasčių ir pasekmių ryšiai;
2. pagal gautus duomenis numatyti iškilusių problemų sprendimo kelius ir būdus. Be to, kiekvienas privalo suprasti, kad bet kurios problemos sprendimas priklauso ne tik nuo gydytojo veiksmų, bet ir nuo jūsų veiksmų keičiant gyvenimo būdą, kuris lėmė šias problemas;
3. pagal parengtą planą pradėti spręsti iškilusias problemas ir laikytis profilaktinių priemonių, kurios užkerta kelią naujiems pažeidimas atsirasti.


Medicinos mokslų daktaras Olegas Bulanovas, Žmogaus sveikatos centro vadovas
www.holimed.lt