Pasidaryk pats. Dekoracija su jūros motyvais

Prie jūros rasti nugludinti mediniai pagaliukai, rankomis siūtos spalvingos žuvytės bei žvaigždės tapti miela pakabinama dekoracija, kuri papuoš vaikų kambarį, sodybą ar kitą namų vietą.

Jums reikės:
raštuotų medvilninių, lininių audinių atraižėlių, dirbtinės vilnos, dirbtinės vatos užpildui, dekoratyvinės juostelės, didelių apvalių ir širdutės formos medinių sagų, popierinės servetėlės, kelių jūros nugludintų pagaliukų, dekoratyvinių koralų, liplo ir stiprios fiksacijos klijų (mes naudojame karštus klijus).
1. Ant popieriaus nupieškite norimų žuvelių bei jūros žvaigždės formų šablonus (jas galima nusikopijuoti iš knygos ar žurnalo). Išsikirpę dėkite jas audinio ir apveskite kontūrus flomasteriu. Krašteliuose palikite po 5 mm, kad siūnant neiširtų kraštelis.
Iš kitos spalvos audinio išsikerpame kitą žuvies pusę.
2. Abi dalis suglauskitegerosiomis pusėmis į vidų ir susiūkite kraštus, kaip pažymėjote flomasteriu. Keliose vietose palikite tarpelius, pro kuriuos prikimšite dirbtinės vatės. Mes palikome tarpus ties ta vieta, kur siūsime pelekus.
3. Žuveles išverskite į gerąją pusę ir prikimškite vata. Pelekus taip pat išsikirpkite iš audinio, susiūkite, išverskite į gerąją pusę ir prikimškite vatos.
4. Likusius tarpelius užsiūkite adata.
5. Ant kelių medinių sagų užklijuokite servetėlės piešinuką, ant viršaus pritvirtinkite mažesnę širdies formos sagutę. Jas priklijuokite ar prisiūkite prie žuvelių.
6. Išsidėstykite visas turimas žuveles ir žvaigždę ant stalo, sudėliokite į kompoziciją.
7. Dekoratyvine juostelė sujunkite atskiras dalis. Juostelę prisiūkite prie žuvelės, o dirbtinus koralus apgaukite juostele. Prie medinių pagaliukų juostelę priklijuojame karštais klijais.