Plaukų džiovinimas fenu

Fenas namuose – priemonė plaukams džiovinti, o tas pats fenas kirpykloje, profesionalų rankose, tampa tobulu šukuosenos formavimo įrankiu. Kas sakė, kad ir tu pati namuose juo negalėtum pasinaudoti kaip tikra stilistė?!

Žingsnis po žingsnio – ir tavo plaukai taps nuostabūs:

1. Išsitrinkusi galvą nuspausk nuo plaukų vandenį pirštais, švelniai paspausdama (bet ne trindama) nusausink juos rankšluosčiu.

2. Pirštus (ne delnus) suvilgyk tavo plaukams tinkamu nenuplaunamu balzamu (gali rinktis tiesinantį, garbanas formuojantį, žvilgesio suteikianį ir pan.). Pirštais tarsi šukomis užtepk balzamą ant plaukų.

3. Padžiovink plaukus fenu, pasirinkusi nekarštą orą. Kol kas nenaudok šepečio ir neišdžiovink plaukų visiškai, palik vos vos drėgnus.

4. Padalink plaukus į 4 dalis, padarydama sklastymą per vidurį ir padalydama juos skersai – turėtum gauti 2 dalis priekyje ir 2 dalis nugaroje.

5. Kiekvieną dalį džiovink fenu atskirai (likusias, jei reikia, sutvirtinusi segtukais, kad nesimaišytų), feno orą į plaukus nukreipusi 90 laipsnių kampu. Viena ranka laikyk šepetį ir šukuok plaukus, o kita laikyk feną ir juos džiovink. Šepečiu brauk nuo plaukų šaknų link galiukų, o feno pučiama oro srove atkartok šepečio judesio trajektoriją. Jei plaukus tiesini – naudok lygų plokščią šepetį, jei nori puresnės šukuosenos – šukuok apvaliu šepečiu, plaukus prie šaknų atkeldama, o galus kiek užriesdama.

6. Taip išdžiovinusi visas 4 dalis pirštais suformuok plaukus norima šukuosena, jei nori – perskirk sklastymą, ir pabaigai, sulygindama, dar perbrauk juos šepečiu ir feno oru.

Štai ir tavo nuostabioji šukuosena! Beliko ją tik sutvirtinti lengvučiu plaukų lako debesėliu.