Pradėti rūpintis, kad oda nesentų, reikėtų nuo 20 metų

Pradėti rūpintis, kad oda nesentų, reikėtų nuo 20 metų


Specialistai nustatė, kad intensyviau odos priežiūra reikėtų pradėti rūpintis jau nuo 20–ies metų. Maždaug nuo šio amžiaus derėtų imtis reikiamų prevencinių priemonių, kurios padėtų odai ilgiau išlikti švelniai ir lygiai.


30–ies metų moterys kreipiasi pas specialistus, pastebėjusios pirmuosius odos senėjimo požymius. Tai dažniausiai būna nedidelės raukšlelės, rudos dėmelės ant rankų, todėl niekada nėra per anksti pradėti skirti didesnį dėmesį savo odai, kad kuo ilgiau atrodytumėte jaunatviškai.

Tyrimai parodė, kad jautriausia ir grečiausiai senėjimui pasiduodanti kūno dalis – rankos, kadangi jos ne visuomet būna tinkamai apsaugotos.

Su Jumis grožio specialistai nori pasidalinti keliais patarimais, kurie be specialaus gydymo, padės ilgesnį laiką išvengti odos senėjimo.

1. Vos tik pajuntate, kad oro sąlygos tampa gana vėsios, nedelsdamos maukitės ant rankų pirštines - šaltas oras yra itin kenksmingas odai.

2. Valydama namus įvairiais chemikalais, plaudama indus, nepamirškite užsidėti specialių apsauginių pirštinių. Cheminės medžiagos itin kenkia odai, išsausina ją. Tai yra viena iš priežasčių, kurios prisideda prie to, kad oda ilgainiui tampa negraži. Venkite ir pernelyg karšto vandens. Patariama prieš valymą patepti rankas balzamu, jis taip pat sudarys reikiamą apsauginį sluoksnį ir, be abejo, nepamirškite pirštinių!

3. Bent kartą per savaitę naudokite specialų odos šveitiklį, kuris puikiai nušveis negyvas odos ląsteles, po to nepamirškite tinkamai sudrėkinti odą.

4. Kiekvieną dieną naudokite drėkinamąsias priemones veidui ir rankoms.

5. Stenkitės visuomet tinkamai apsisaugoti nuo ultravioletinių saulės spindulių. Jeigu daug laiko  tenka praleisti automobilyje, geriausia būtų šiek užtamsinti automobilio langus.

6. Svarbu pridurti, kad nekramtytumėte odelių, esančių prie nagu. Toks veiksmas taip pat kenkia odai.

Imkitės šių veiksmų ir taip išsaugokite savo odą kur kas ilgiau sveiką, švelnią bei lygią. Ir dar šis tas, kas turėtų būti dar kartą pakartota ir įsiminta - nepamirškite visuomet tinkamai pasirūpinti savo odos drėkinimu!

Grozioklubas.lt