Rankų priežiūra. Grožis iki nagų galiukų

Gražios, prižiūrėtos rankos yra svarbu kiekvienam. Tie laikai, kai purvini, apkramtyti vyrų nagai buvo laikomi norma, jau praėjo. Šiuolaikinis žmogus, nesvarbu, ar tai vyras, ar moteris, puoselėja visas savo įvaizdžio detales.
Gyvenime rankoms tenka didelis krūvis ir dėl to jos pirmosios išduoda realų žmogaus amžių. Todėl jos reikalauja ne mažiau priežiūros, nei veidas. Pirmasis nagų lakas buvo išrastas 1932 metais - jis buvo raudonos spalvos.

Kaip pagerinti rankų odos būklę?

* Kad apsaugoti rankų odą nuo išsausėjimo ir skeldėjimo, reguliariai ją drėkinkite.
* Valydamos namus ar plaudamos indus, naudokite gumines pirštines. Po rankų plovimo, stenkitės naudotis kremu.
* Kruopščiai dezinfekuokite manikiūro reikmenis. Bakterijos bei mikrobai kaupiasi įrankių paviršiuje.
* Nepamirškite periodiškai keisti nagų dildę. Valydamos laką nuo nagų, naudokite kuo mažiau skysčio lakui valyti ir venkite jo ilgesnio poveikio odai.
* Neplėšykite gyvnagių, naudokitės žirklutėmis. Kinijoje ilgi nagai reiškė diduomenės kilmę. Kartais aristokratai mūvėdavo ypatingus sidabrinius apmovus, kad apsaugotų nagus.

Silpni nagai - problemos organizme

Viena iš labiausiai paplitusių problemų, kuri visiškai sumenkina pastangas - ploni, sluoksniuoti nagai. Greta estetinių problemų, tai - medžiagų apykaitos problemų požymis. Be to, atkreipkite dėmesį į tai, jog gal jums reikia sustiprinti imunitetą arba gerinti kraujo apytaką. Kitos galimos priežastys - stresas, nuovargis, netaisyklinga mityba. Išsprendę šias problemas, jus tuo pačiu pagerinsite nagų išvaizdą.
Nagų augimui būtinas jodas, todėl stenkitės kuo daugiau valgyti jūros gėrybių, jūros kopūstų, medaus bei graikiškų riešutų. Papildykite kalio stygių organizme (bananai, obuoliai) bei vitamino B.
Taisyklingas maitinimasis padės jums išsaugoti ir pagerinti odos, plaukų bei nagų būklę, taip pat sureguliuoti kūno svorį.Jei jus ne visada suspėjate paruošti sveiką maistą, pabandykite pasirinkti vitaminų kompleksą. Jie neišspręs visų problemų, bet papildys jūsų organizmą trūkstamomis medžiagomis.
Naudokite specialius aliejus, kremus, voneles rankoms, taip pat - apsaugines priemones. Kad kuo mažiau sluoksniuotųsi nagai, dažniau naudokite dildę. Po peršalimo nagai auga 20% greičiau, o vasarą greičiau nei žiemą.

Šie paprasti patarimai padės jums išsaugoti gražias bei išpuoselėtas rankas.