Šeimos darna pagal anatomijos vadovėlį

Dažnai draugių būrelyje kvatodamos pasakojame vakarykščio nuotykio detales, smulkiai apibūdiname nakties princo įspūdingus raumenis, švelnias rankas, gražų stotą ir sugebėjimus...Ar prasilenkusios gatvėje su tikru "saldainiuku", ilgai negalime jo išmesti iš galvos...

Tačiau ar kartais neatsitinka taip, kad atsidūrusios su tokiu "misteriu tobulybe" viename kambaryje (ar dar blogiau - vienoje lovoje), neturime apie ką kalbėtis, nespragsi ore kibirkštys arba ( kas visai nepageidaujama) smarkiai nusiviliame jo taip deklaruotais "akrobatiniais triukais".

Kas lemia, kad vieni švenčia deimantines vestuves, o kiti (kaip sako knygos "Meilė trunka trejus metus" autorius F. Beigbeder) ištveria tik 3 metus? Mokslininkai įrodė, kad abipusę trauką ir suderinamumą lemia ne kas kita, kaip vienokie ar kitokie anatominiai dalykai (tarsi mes to pačios nežinotume).

Sociologai padarė išvadas, kad žmonės nepataiko pasirinkti tinkamo partnerio, nes neturi žinių, koks tipas jiems geriausiai tinka. Atidžiai pastudijavus, galima rasti dėsningumų: vieni renkasi tik žemas, tamsiaplaukes storuliukes, o kiti negali ramiai praeiti pro peroksidu dvelkiančias, salotų lapais besimaitinančias gražuoles. Neveltui yra posakis – "visokių yra, visokių reikia". Tačiau tiesa slypi kažkur anapus - t.y. daug giliau, nei tobulas eksterjeras.

Atrodo, kad psichologai pagaliau apibūdino meilę (ko poetai tiek amžių nesugebėjo) - pasak jų, tai ne daugiau, nei idealus vienas kitam tinkančių partnerių energijos apsikeitimas. Kad atrastum tą idealų partnerį, reikia žinoti pagrindines suderinamumo taisykles (skamba, tarsi buto remonto ir sienų spalvų parinkimo procesas).Čia ne paskutiniu smuiku groja fizinės antrosios pusės savybės (šiuo atveju kalbama tikrai ne apie ilgas kojas ar tvirtus raumenis).

Akys

Žmogaus smegenų vingių tyrinėtojai seniai pastebėjo, kad akių spalva nulemia charakterį ir spinduliuojamą energiją. Pagal šią teoriją, rudaakiai - imtuvai, o šviesiaakiai - siųstuvai. Pirmųjų savininkai stengiasi kuo daugiau paimti, o antrieji -išsilaisvinti iš energijos pertekliaus. Norėdami susieti savo gyvenimą su kitu žmogumi, žvilgtelėkite į jo akių rainelės spalvą - taip suprasite, ar būsite donoras, ar dar viena energetinio vampyro auka.(Aišku, jei jūsų nusižiūrėtas princas nenešioja spalvotų kontaktinių lęšių.) Jei akys mišrios spalvos - energijos srautai nepastovūs, todėl tokią sąjungą sunkiau nuspėti.

Pastebėta, kad geriausiai sugyvena skirtingų tipų žmonės, mat tarp jų yra pusiausvyra - intensyviai vyksta energijos atidavimo ir gavimo procesas, todėl nereikia donorų ar energijos priėmėjų dairytis iš pašalies. Būtent todėl (dažniausiai instinktyviai) ieškoma skirtingos akių spalvos partnerio (pietiečių pasisekimo fenomenas išaiškintas).

Plaukų spalva

Apie žmogaus charakterį gali byloti ir jo plaukų spalva: tamsių akių savininkai dažnai yra tamsiaplaukiai, o ši spalva sugeria saulės spindulius, kai tuo tarpu mėlynakių šviesios garbanos tuos spindulius atmuša.Turbūt todėl pirmieji gyvenime daug visko "sugeria", tačiau patys generuoja daugiau neigiamų emocijų. Tamsiaplaukiai yra šykštesni, pavydesni, nei aktyvūs, dosnūs šiaudaplaukiai. Nors vėlgi: reikėtų išsiaiškinti, ar išpopuliarėjęs unisex stilius ir plaukų dažymo bumas, nepriklausomai nuo lyties, neturi įtakos charakteriui.

Nosis

Nosis - labiausiai atsikišusi kūno dalis (net ir vyrams), kuri spinduliuoja stipriausią energetinę bangą. Nuo nosies formos, dydžio ir panašumo su partnerio, priklauso šeimos darna. Jei žmonių nosys vienodos, jų išspinduliuojamų bangų energijos dažnis sutampa, todėl erdvėje duoda teigiamą rezonansą. Kitaip sakant, jūsų nosys - tarsi siųstuvai ir imtuvai, kurie priima tik tam tikro dažnio bangas.Bendraudami tarpusavyje, teigiamų bangų savininkai puikiai sutaria ir papildo vienas kitą. Jei jūsų imtuvas nesureguliuotas ilgoms/trumpoms bangoms - apie santarvę galite pamiršti.Tada popieriuje belieka įrašyti – "nesutapo charakteriai" (niekas juk nepatikėtų, kad iš tikro netiko nosių forma).

Ir kiek bekalbėtumėme apie moterų biustą, kojas ar vyro raumenis bei sąskaitą banke - visų pirma mus veikia partnerio nosis.

Ausys

Kita gerokai atsikišusi kūno dalis.Tik pagal ausis galima spręsti apie partnerio seksualumą. Mažų ausyčių savininkai seksui skiria didelį dėmesį: vertina naujoves, įvairovę, abipusį pasitenkinimą ir aštrius pojūčius. Su jais lovoje nenuobodžiausite, sužinosite visus sekso parduotuvių adresus ir mintinai išmoksite Kama Sutrą. Kai tuo tarpu žmonės didelėmis ausimis į viską žiūri atvirkščiai: jie šiek tiek kompleksuoti, standartizuoti ir nevykę eksperimentatoriai. Su jais galite 20 metų mylėtis ta pačia poza (nors pastovumas – ne pati didžiausia blogybė).

Smakras

Jei nepasisekė su ausimis, žvilgtelėkite į smakrą: smailus byloja apie aktyvumą, išradingumą, o plačiasmakriai - flegmatiški, pasyvūs, tik vykdantys sutuoktinio pareigą.Vidutinio smakro šeimininkai dažnai slepia savo aistrą, todėl ši prasiveržia tik retkarčiais. Nors vilčių yra, jei sugebėsite tą aistrą dažniau išlaisvinti (arba nusiųsite pas plastikos chirurgus).

Post Scriptum

Norisi tikėti, kad nesutarimus šeimoje/poroje galima išspręsti vien padailinus nosį ar pakoregavus atlėpusias ausis. Tada dingtų psichologai, o plastikos chirurgai gyventų aukso amžiuje. Deja, eilės prie šeimos psichologo ar seksopatologo durų netrumpėja.