Sudegink daugiau kalorijų!

Pavasaris – metas taisyti formas, ypač jei per žiemą buvai atleidusi vadeles! Bėgioti ristele tau nepatinka ir mieliau renkiesi ilgus pasivaikščiojimus? Pasinaudok proga jų metu sudeginti kiek daugiau kalorijų nei įprastai!

1. Pasispirk rankomis. Sulenk rankas kaip greitojo ėjimo sportininkai, per alkūnes 90 laipsnių kampu, ir mosčiok pirmyn-atgal su kiekvienu žingsniu. Taip eidama sudeginsi 15 procentų daugiau kalorijų.

2. Ilgink arba greitink maršrutą. Juk sportuojant krūviai laipsniškai didinami, tiesa? Jei neturi galimybės nueiti ilgesnio atstumo – pripratusi prie vieno tempo jį padidink, kad pati pajustum naują iššūkį.

3. Keisk žingsnius. Einant tolygiu tempu raumenys prisitaiko, ima dirbti inertiškai, taigi kalorijų pradedama deginti mažiau. Kad taip nenutiktų, kaitaliok ėjimo tempą, ritmą, net pėdos padėtį: paėjėk ant kulnų, pasistiebusi ant pirštų, mažesniais, didesniais žingsniais. Be abejo, įprasto pasivaikščiojimo metu tai gali atrodyti kiek juokinga, bet jei tik pasitaikys proga kai niekas nemato – pasinaudok ja, nes tai tikrai veiksminga.

4. Neaplenk laiptų. Laiptai – vienas geriausių treniruoklių širdžiai ir plaučiams, tai stangrina kojas ir užpakaliuką. Todėl jei tik gali pasirinkti maršrutą su laiptais – būtinai juo ir keliauk!