Sulieknėti nebadaujant?

Kiekvienas žmogus, kuris nors kartą bandė sulieknėti, visų pirma, apriboja valgomus maisto produktus. Vieni iš kasdienio raciono išbraukia saldumynus, duoną, kepinius bei alkoholį, o kiti kenkia savo sveikatai laikantis pačių ekstremaliausių dietų. Tačiau kiekvienam aišku, jog jei nori išsaugoti sveikatą bei sulieknėti, reikia rinktis pirmąjį variantą.

Kaip sulieknėti?

"Nevalgyti saldumynų, riebaus bei koloringo maisto." Deja, tai padaryti kur kas sunkiau, negu pasižadėti sau nuo kiekvieno pirmadienio ryto laikytis dietos. Juk kiekvieną kartą, atidarius šadytuvą, ranka taip ir siekia draudžiamų maisto produktų ir ne visada įmanoma atsilaikyti. Tai ką daryti tada?

Lieknėti protingai
Paprasčiausias lieknėjimo būdas — atsisakykite kenksmingų maisto produktų. Kad ir kaip tai skambėtų banaliai, patikrinkite pirkinių krepšelį ir išimkite iš jo viską, kas aiškiai nesuteiks naudos Jūsų figūrai. Jeigu gyvenate neviena, susitarkite su namiškiais, kad jie Jus palaikytų morališkai ir nevalgytų riebių bei kitų Jums nereikalingų maisto produktų.

Apžvalga prekybos centre
Kai būsite prekybos centre ir pirksite maisto produktus, nepag
ailėkite laiko ir pasižvalgykite į kitų pirkėjų vežimėlius bei krepšelius ir Jūs pastebėsite, jog žmonės, kurie yra nutukę arba linkę į nutukimą, vešis vežimėlius, prikrautus draudžiamų produktų: bulvių traškučių, vaisvandenių, majonezo, baltos duonos, saldainių ir ten bus minimalus kiekis vaisių arba daržovių. Tos moterys, kurios savimi rūpinasi bei saugo savo figūrą nuo nutukimo, dažniausiai rinksis liesus pieno produktus, žalumynus, daržoves, vaisius, mineralinį vandenį bei kruopas. Pastebėkite tokį vaizdą ir paanalizuokite padėtį. Neveltui sakoma, jog, jei nori sulieknėti, pažiūrėk kuo ir kaip maitinasi liesi žmonės.

Juk daug paprasčiau, tiesiog nepirkti produktų, kenkiančių figūrai bei sveikatai. Panorėjus ką nors pakramsnoti, pasičiupkite virtuvėje esantį obuolį, nes Jūsų šaldytuve tiesiog nebus nupirktų maisto produktų, kurie galėtų daryti įtaką Jūsų figūrai.