Veido odos drėkinimas

Pasižymi stipriomis drėkinančiomis savybėmis. Jo sudėtyje nėra riebių priedų.
Gelio drėkinamosios savybės priklauso nuo jo sudėties. Efektyviausi geliai yra tie, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties ar chitozano. Taip pat labai efektyvūs tie, kurių sudėtyje yra pieno rūgšties, šlapimo rūgšties ar alantoino.

Geliai turi ir keletą trūkumų.
Skirtingų struktūrų geliai skiriasi savo savybėmis, todėl reiktų atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Paviršiuje geliai sudaro apsauginę plėvelę, kuri sulaiko drėgmę, todėl netinka makiažo pagrindui.
Be to, gelio drėkinamasis poveikis priklauso nuo aplinkos. Jei aplinkoje trūksta drėgmės, gelio drėkinamosios savybės silpnėja.
Šaltuoju metų laiku geliai nevartojami.

Emulsija

Emulsija - vandens ir aliejaus derinys. Užtepus ant odos, vanduo išgaruoja, o riebiosios rūgštys sudaro apsauginę plėvelę.
Emulsija tinkamiausia šiltuoju metu laiku, tačiau galima vartoti ir šaltuoju metų periodu, tačiau patepus emulsijos, reiktų palaukti bent 1 valandą prieš einant į lauką.
Emulsija tinka ir kaip dieninis kremas ir makiažo pagrindas.

Tinka mišriai, normaliai ir sausai odai, jei ji nėra jautri. Netinka riebiai odai.

Drėkinamasis pienelis

Savo sudėtimi artimas emulsijai, tačiau jame daugiau vandens, todėl jo drėkinamosios savybės yra stipresnės. Pienelis įsigeria lėtai ir dažnai didesnė jo dalis tiesiog nuteka nuo veido.
Drėkinamasi pienelis yra vartojamas kaip sudėtinė odos priežiūros dalis.

Tinka visų tipų odai.

Tonikas

Tai nealkoholinis tonizuojantis skystis, turintis drėkinamųjų ir valomųjų savybių, vartojamas kaip sudėtinė odos priežiūros dalis.

Kiekvieno toniko etiketėje yra nurodytas odos tipas, kuriam šis tonikas tinka.


Drėkinamieji kremai ir purškikliai

Šie kremai yra gaminami įvairių tipų odai.

Specialūs odos drėkinamieji purškikliai yra labai patogūs kasdienei odos priežiūrai.

Tinka visų tipų odai.