Veido priežiūros gaminių ingredientai

Ingredientai, kurių reikėtų vengti.

Dažnai, norint atrasti sau tinkamiausius veido priežiūros gaminius, tenka išbandyti begalę variantų. Tokie bandymai leidžia išbandyti skirtingus produktus ir galbūt išvengti problemų, susijusių su sudedamosiomis dalimis, kurios gali erzinti odą. Aromatai, spalviniai dažikliai ir stiprieji konservantai paprastai yra tai, ko reikėtų vengti prižiūrint veido odą. Net jei jūs neturite jautrios odos, šie priedai gali veikti neigiamai. Bet kuriuo atveju, patariama kiek įmanoma vengti dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.

Deja, konservantai yra neišvengiamas blogis, siekiant išlaikyti organinių medžiagų galiojimo laiką. Tačiau didelis jų kiekis gali sukelti alergines reakcijas. Dažniausiai pasitaikantys koncervantai yra formaldehidas, metylparabenas ir propilparabenas. Šios medžiagos padidina nepageidaujamų reakcijų riziką. Todėl studijuodami gaminių etiketes būkite itin atidūs. Rinkitės saugesnius konservantus, kuriuose yra vitamino E ir vitamino C darinių, etiketėse jie nurodomi kaip tokoferilo ir askorbo rūgštys.

Kremai sausai odai.

Išlaikyti tinkamą odos drėgmę yra labai svarbu, todėl reikia pasirinkti tinkamą kremą. Drėkinamoji medžiaga, tai yra tokia medžiaga, kuri pritraukia vandenį į epidermio paviršių, taip išlaikydama drėgmę. Keletas veiksmingų drėgmę išlaikančių medžiagų yra glicerolis, karbamidas, propilenglikolis, alantoinas ir lanolinas. Efektyviomis minkštinamosiomis savybėmis pasižymi mineralinis aliejus, dimetikonas, vazelinas ir tokoferilacetatas.  

Kremai riebiai odai.

Kremuose, kurie skirti riebią odą turintiems yra daugiau vandens, nei aliejaus. Vanduo yra natūralus odos kondicionierius, todėl tai vienas svarbiausių ingredientų odos priežiūros priemonėse. Rinkdamiesi kremą, atkreipkite į tokį, kuriame yra mažiau aliejaus, taip apsisaugosite nuo užsikimšusių porų. Riebią odą būtina subalansuoti, todėl itin svarbu rinktis gaminius su tokiomis medžiagomis kaip pantenolis ir glicerinas. Hidroksilo rūgštis, taip pat glikolio arba salicilo rūgštys -  tai ingredientai, kuriuos reiktų rinktis turintiems į spuogus linkusią odą.

Ingredientai, tinkantys visiems odos tipams.

Naujas ekologiškas ingredientas išgaunamas iš sraigių. Tyrimais įrodyta, kad jų sekretas pasižymi ypatingu regeneracijos poveikiu žmogaus odai. Jame gausu antioksidacinių fermentų, kurie valo odą ir apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų. Be to, šis serumas stimuliuoja fibroblastų gamybą. Fibroblastai tai yra tokios ląstelės, kurios atsakingos už kolageno ir elastino gamybą.

Taip pat sraigių sekretas reguliuoja baltymų, kurie skatina fermentų aktyvumą, gamybą. Šis ingredientas jau imtas vartoti veido priežiūros kremuose, puikiai tinka sausos odos drėkinimui, dėmių, bėrimų ir kitų odos ligų gydymui, bei apsaugai nuo priešlaikinio senėjimo.