+1
-0
+1
Vestuvinės suknelės 2014

Tradicines vestuvines „torto“ tipo sukneles keičia siauros suknelės su išplatėjimu apačioje, dar vadinamu „žuvies uodega“. Drąsioms ir nebijančioms rizikuoti, siūlomos ryškesnių spalvų suknelės, tačiau jos turi atitikti religinius įsitikinimus, planuojamos šventės vietą ir stilių. Galima rinkties tiek trumpomis, tiek ilgomis ir siauromis rankovėmis sukneles. Tai visiškai nauji mados vėjai, kai suknelės kuriamos pagal nuotakos charakterį.

Vestuvinės suknelės trumpomis rankovėmis, ilgomis ir itin siauromis – tai pagrindinis akcentas, siekiant atkreipti dėmesį į viršutinę dalį. Jei jūsų klubai per platūs, tai puikus būdas nuo jų nukreipti dėmesį. Ilgų rankovių dėka galima paslėpti plačius pečius.

Ar tiesa, kad be rankovių suknelės yra populiaresnės? Daugelis teikia pirmenybę apnuogintiems pečiams, tačiau nuotaka neturėtų pamiršti atitinkamai įvertinti savo figūrą.

Klasikinė istorija

Tikriausiai visi puikiai žino, kad ilgą laiką moterys vestuvėms turėjo tik vieną pasirinkimo variantą: ilgą su rankovėmis suknelę. Tai išlikę nuo viduramžių, tokio pobūdžio suknelės efektyngai pabrėždavo moters kuklumą. Tradicinės viduramžių laikų suknelės taip pat buvo gana uždaros, net pridengiančios dalį pirštų. Turtingos nuotakos vestuvines sukneles siūdindavosi iš aksomo, satino ar šilko.

Šiuolaikinė elegancija

Modernios suknelės, kad ir ilgomis rankovėmis, nebūtinai turi atspindėti senovėje puoselėtą madą. Šiandien vestuvinės suknelės neprivalo perteikti moterišką kuklumą. Ilgos rankovės pabrėžia eleganciją ir suteikia grakštumo.