Vyrų odos priežiūros paslaptys

Dažnai jauni 25 metų vyrai atrodo gana vyresniais. Jie dirba įtemptus darbus, sėdi priešais kompiuterį po 10 valandų per dieną. Dažniausiai vyrai mano, kad jų odos priežiūrai puikiai užtenka muilo ir vandens.

Jie mano, kad puikiai rūpinasi veido oda, nes ją plauna kiekvieną dieną. Bet ar to pakanka? Žinoma, ne. Šiame straipsnyje atksleisime kaip tinkamai reikėtų prižiūrėti veido odą. Tinkamai prižiūrėdami veido odą atrodysite estetiškai, bei viliojamai.

Taigi, norėdami ilgiau išlikti jaunais, remkitės šiais patarimais:

1. Atsikratykite muilo, naudokite specialų prausiklį. Vyrų oda reikalauja tokios pat priežiūros kaip ir moterų, o muilas gali užkimšti poras, o tai skatina spuogų atsiradimą.

2. Naudokite vitaminu E praturtintus drėkiklius. Vitaminas E apsaugo nuo raukšlių susidarymo, tai gyvybiškai svarbus ingredientas prieš senėjimą.

3. Rūpinkitės savo akimis. Naudokite specialų paakių kremą. Atminkite, kad sveikai atrodančios akys tikrai suteikia patrauklumo. Akis plauti galite 5 kartus per dieną, taip atsikratysite nuovargio žymių.

4. Rinkitės natūralius organinės kilmės produktus.

5. Reguliariai drėkinkite odą, taip po 2 savaičių pastebėsite didelius pasikeitimus: oda taps sveikesnė, bei atgaus tinkamą atspalvį. Vyrų oda itin reikalauja drėkinimo.

6. Pašalinkite negyvų ląstelių sluoksnį, tam naudokite šveiklį. Tokią procedūrą atlikti rekomenduojama 3 kartus per savaitę.

Pradėjus tinkamai rūpinti veido oda, netrukus pastebėsite skirtumus. Svarbiausia, būkite nuoseklūs ir visas reikiamas procedūras atlikite reguliariai.