Audrius Dulskas

Audrius Dulskas

Dirbantis Nacionaliniame vėžio institute, Bendrosios ir Abdominalinės ir Onkologijos skyriuje. Specializacija - gaubtinės ir tiesiosios žarnos ligos (vėžys, divertikulitas, hemorojus, įplėšos, niežulys ir kt), taip pat konsultuoja visus pacientus sergančius navikinėmis pilvo organų ligomis.

Donatas Inčiūra

Donatas Inčiūra

Medicinos mokslų daktaras, kraujagyslių chirurgas
Konsultuoja pacientus sergant arterijų bei venų ligomis dėl kraujotakos  sutrikimų, išsiplėtusių kraujagyslių gydymo. Atlieka pilvo aortos, kaklo, galūnių arterijų įvairias operacijas, gydo  išsiplėtusias venas lazeriu, chirurgiškai, atlieka skleroterapijas.

Eglė Ereminienė

Eglė Ereminienė

Kauno Medicinos Universiteto Kardiologijos klinikos gydytoja kardiologė, medicinos mokslų daktarė, docentė atsako  į širdies ligų klausimu.

Lina Zabulienė

Lina Zabulienė

Gydytoja endokrinologė, konsultuojanti VšĮ Karoliniškių poliklinikoje bei VšĮ Centro poliklinikoje, atsako į klausimus, susijusius su endokrinine sistema.

Liucija Vaitkevičiūtė

Liucija Vaitkevičiūtė

Vilniaus universitetinės ligoninės, Santariškių klinikų gydytoja, atsako į vidaus ligų klausimus.

Robertas Adomaitis

Robertas Adomaitis

Vilniaus universitetinės ligoninės Santariškių klinikų gydytojas urologas, seksualinės medicinos gydytojas, konsultuoja seksualinės sveikatos klausimais.

Rūta Kaladytė Lokominienė

Rūta Kaladytė Lokominienė

Vilniaus Universiteto Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos lektorė, medicinos mokslų daktarė, Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikų Neurologijos centro neurologė

Rytis Tutkus

Rytis Tutkus

Abdominalinės chirurgiios gydytojas, dirbantis Republikineje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, atsakys į klausimus apie pilviniu išvaržų, tulžies pūslės ir kitų pilvo organų ligų chirurginį gydymą. Chirurgas įgijo praktikos stažuotėse JAV, Kuveite.

Titas Simaška

Titas Simaška

Gydytojas urologas, seksopatologas. Prostatos, šlapimo pūslės, inkstų, vyro lytinių organų ligų diagnostika, medikamentinis ir chirurginis gydymas. Vyrų seksualinių sutrikimų, erektilinės disfunkcijos diagnostika ir gydymas. Vyrų nevasingumo diagnostika ir gydymas. Lytiškai plintančių ligų diagnostika ir gydymas.

Žygimantas Kardelis

Žygimantas Kardelis

Gydytojas urologas, dirbantis Nacionaliniame Vėžio Institute, atsako į klausimus apie prostatos ligas, šlapinimosi problemas, prostatos, inkstų, šlapimo pūslės ir vyrų lyties organų piktybinius navikus.