RANIBERL. Lengva pamiršti rėmenį!

 

Naudojimosi puslapiu taisykles

Puslapyje pateikiama informacija negali atstoti ir neatstoja gydytojo konsultacijos. Tik Jūsų gydytojas gali paskirti tinkamą gydymą. Puslapyje pateikta informacija yra informacinio pobūdžio, jos negalima naudoti diagnozuojant, o tuo labiau paskiriant gydymą.

 

Siekiame, kad puslapyje esanti reklama būtų objektyvi, skatintų tik racionalų vaistinių preparatų vartojimą, kaip tai numato LR Farmacijos įstatymas.

 
 

Medicininė informacija nuolat keičiasi, yra papildoma ir atnaujinama. Mes stengiames pateikti Jums naujausią informaciją, tačiau negalime garantuoti, kad visa puslapyje pateikiama informacija yra visiškai teisinga tuo metu, kai Jūs ją skaitote.

 

Puslapio lankytojai yra skatinami komentuoti svetainės forume, rašyti  komentarus ar dėti skelbimus. Svetainės lankytojai patys atsakingi už pateiktą informaciją.

 

Visa puslapyje raniberl.lt pateikiama informacija yra UAB "BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC"  nuosavybė, puslapyje naudojami prekių ženklai priklauso kitiems asmenims, kurie yra davę sutikimą dėl šių ženklų panaudojimo šiame puslapyje, kurios, be UAB "BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC" sutikimo, negalima naudoti internete, spaudoje, televizijoje ar radijuje. Naudojant puslapyje pateiktą informaciją kitose informavimo priemonėse, būtina nurodyti šaltinį.

 

Rašydami savo nuomones diskusijose, atsiliepimuose, klausdami, Jūs suteikiate UAB "BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC" autoriaus teises į visą Jūsų pateiktą informaciją. UAB "BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC" neprivalės atlyginti šios informacijos pateikėjui. UAB "BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC" įsipareigoja neatiduoti Jūsų duomenų (vardo, pavardės, el. pašto adreso) jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai šiuos duomenis išreikalauja teisėsaugos institucijos įstatymų nustatyta tvarka.

 

Tikimės, kad rasite Jus dominančią informaciją mūsų puslapyje.

 

Dėkojame, kad diskutuojate, klausiate,  talpinate skelbimus  ar kitaip aktyviai dalyvaujate mūsų svetainėje!Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta.Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.