Išsigandęs, nuliūdęs ir ašarų kupinomis akimis – toks pas dantukų gydytoją atkeliauja neretas mažylis. Tėveliams tikru iššūkiu tampa bandymai jį nuraminti, išlaikyti kėdėje, kol bus atliktos procedūros. Ne paslaptis, kad viešnagę pas odontologą dėl baimės, nerimo, streso dažnai atidėlioja ir patys suaugusieji. Veido ir burnos chirurgijos centras ypač jautriems pacientams bene vienintelis Lietuvoje iš privačių centrų siūlo dantis gydytis bendrinėje nejautroje.

Panirus į gilų miegą

Jautriems pacientams mūsų centre siūlome pasinaudoti saugia ir nekenksminga sveikatai procedūra ir naudojant šiuolaikišką aparatūrą dantukus gydytis esant narkozės būsenoje. Itin kokybiškų medikamentų dėka pacientai jau tą pačią dieną gali vykti namo.
Dantis bendroje nejautroje galima gydyti mažiems vaikams, ypač tiems, kurie atsidūrę gydytojo kabinete patiria didelę baimę. Narkozės būsenoje patogu dantis gydytis ir tiems, kurie turi daug ėduonies pažeistų dantų arba būtinas chirurginis gydymas. Šis metodas itin gelbsti, kuomet pagalbos prireikia neįgaliems vaikams bei suaugusiesiems. Skausmo, streso bei nemalonaus tempimo jausmo neteks patirti ir prireikus dantis išrauti ar panorusiems plačią šypseną susigrąžinti pasinaudojus dantų implantacija.
Narkozės metu visų dantų gydymą, o prireikus ir pašalinimą, galima atlikti vienu metu. Tai patogu pacientui, darbą ramiai atlikti gali ir gydytojas.
Tėveliams nederėtų pamiršti, kad pieniniai dantys yra itin svarbūs ir tinkama jų priežiūra lemia virškinimo sistemos darbą, normalų veido ir žandikaulių sistemos formvimąsi. Negydyti dantukai yra lėtinės infekcijos židinys, sukeliantis įvairias ligas, neigiamai veikiantis nuolatinių dantų užuomazgas.

Jaunystės spindesys

Be veido ir burnos chirurgijos bei odontologijos paslaugų, centre atliekamos ir estetinės chirurgijos procedūros. Čia laukiami pacientai siekiantys susigrąžinti dalelę jaunystės bei harmonijos veide. Hialuronas ir botulinas – tai greitas ir efektyvus būdas be chirurginių priemonių paslėpti su amžiumi ryškėjančias veido raukšleles.

Veido ir burnos chirurgijos centro vadovas Ramūnas Nekrašius.
 – Trumpai papasakokite, kas yra hialuronas?
 – Hialurono rūgšties užpildai dažniausiai naudojami veido raukšlių ir klosčių bei lūpų užpildymui. Jie papildo su amžiumi ar dėl kitų pokyčių sumažėjusias hialurono atsargas veido odoje.  Hialurono rūgštį natūraliu būdu organizmas gamina pats, tačiau su amžiumi šios rūgšties odoje lieka vis mažiau. Leidžiant hialurono rūgštį ne tik užpildomos raukšlės, bet ir atkuriamas odos stangrumas. Oda tampa lygesnė.
– O kuo ypatingas botulinas?
– Tai efektyvus nechirurginis būdas atsikratyti raukšlėmis kaktoje, tarp antakių, apie akis. Kai botulino toksinas suleidžiamas į raumenis, raumenys atsipalaiduoja ir raukšlės veide išnyksta. Rezultatai matomi jau po 3-5 dienų. Dažniausiai procedūra trunka apie 10min. Po procedūros galite drąsiai grįžti prie įprastinių darbų. Ši medžiaga gelbsti ir tiems, kurie kenčia nuo didelio prakaitavimo.

Penktadieniais centre konsultacijos visais veido ir burnos chirurgijos bei odontologijos klausimais vykdomos nemokamai. Būtina išankstinė registracija Tel. 865544588. Daugiau informacijos www.veidochirurgija.lt