+1
-0
+1
Krūtų implantai MOTIVA. Geriausias pasirinkimas geriausioms

Nuostabu, kad šiuolaikinė chirurgija taip greitai ir paprastai gali sugrąžinti žmogui pasitikėjimą savimi. Moterys yra kur kas labiau kompleksuotos dėl savo išvaizdos ir tai visiškai natūralu, kadangi šiuolaikinis pasaulis tik ir sukasi apie tobulą žmogaus kūną, kurį daugelis moterų nori gauti. Visgi, tai ko neduoda gamta, šiais laikais gali duoti chirurgai. Viena dažniausiai moterų pasirenkamų operacijų – krūtų implantavimas. Motiva implantai – vienas geriausių ir labiausiai rekomenduotinų pasirinkimų.
Motiva implantai lyginant su kitais pasižymi šiomis savybėmis, kurios ir nulemia pasirinkimą:
1. Modernus implanto aplankalas užtikrina tvirtumą bei ilgaamžiškumą, kas yra itin svarbu moterims.
2. Ypač didelis elastingumas leidžia daryti mažus pjūvius.
3. Itin minkštas implantas sukuria natūralios krūtinės pojūtį.
4. Implantų projekcijos atitinka klienčių lūkesčius. Sukuriami tokie implantai, kurie tenkina poreikius.
5. Medžiaga nesukelia alergijos, tad moteris jausis puikiai.
Labai svarbu, kad pacientė pasitartų su gydytoju ir klausytų jo nuomonės. Kai kurios moterys galvoja, kad jeigu jau nusprendėt atlikti operaciją, tokiu atveju reikia didintis krūtinę bent jau kelis kartus. Tai labai blogas sprendimas, kadangi tokiu atveju ji atrodys nenatūraliai. Dažniausiai siūloma pasididinti vienu dydžiu didesnę krūtinę nei moteris turi šiuo metu. Maksimaliai – dviem dydžiais, tačiau tai rekomenduojama kur kas rečiau. Geriau jau mažiau, tačiau kokybiškiau ir bandyti išlaikyti kuo natūralesnę moteris krūtinės išvaizdą.
Motiva implantai šiuo metu yra vienas dažniausių pasirinkimų Lietuvoje. Visgi, ieškodama Jums labiausiai tinkamų implantų turite palyginti kuo daugiau kriterijų. Tai garantuoja, kad atrastas variantas puikiai tiks ir tuo pačiu leis mėgautis beveik natūralia krūtine.
Ieškodami Jums labiausiai tinkamo implanto reikia ne tik pasitarti su chirurgu, tačiau tuo pačiu įvertinti ir kelis svarbius kriterijus, kuriuos turėtų apgalvoti kiekviena moteris.
Implanto paviršius. Anksčiau gaminami implantai su šiurkščiu paviršiumi šiuo metu nerekomenduojami. Geriausiai poreikius patenkina tokie implantai, kurių paviršius yra švelnus ir leidžia džiaugtis nuostabiais implantais.
Elastingumas. Kuo implantas bus elastingesnis – tuo jis labiau primins natūralią moters krūtinę. Juolab, kuo implantas yra elastingesnis – tuo reikia daryti mažesnę ertmę pro kurią implantas pateks į moteris kūną. Būtent tokie yra Motiva implantai.
Garantija. Retas žino, tačiau implantai turi net ir garantiją. Jeigu per tam tikrą laiko tarpą kas nos nutiks – problema bus sutvarkyta visiškai nemokamai. Žinoma, kuo ilgesnė garantija, tuo gamintojas labiau pasitiki savo produkcija.
Gamintojas. Internete siūlome susipažinti su moterų pasakojimais apie krūtų implantus. Motiva implantai šiuo metu bene populiariausi, kadangi anksčiau paminėtos jų teigiamos savybės pranoksta konkurentų pliusus.
Svoris. Kuo didesnis implantas, tuo daugiau jis sveria. Rinkitės atsakingai, kadangi labai dideli ir sunkūs gali sukelti daug problemų gyvenime.