+2
-0
+2
Mitai apie nosies korekciją

Plastinės operacijos šiais laikais labai populiarios. Žmonės naudojasi galimybe pagražinti savo kūno linijas. Juolab, dėl didelio chirurgų pasirinkimo paslaugos vis labiau pinga. Tokios operacijos kaip nosies, tapo prieinamos visiems, kurie nori kuo gražesnio veido.

Nosies operacija yra greitas ir paprastas būdas kardinaliai pakeisti savo veidą. Juk per didelė arba labai plati nosis gali gadinti mielus veido bruožus. Visgi, kaip ir apie daugelį kitų operacijų, taip ir apie šią, sklando labai daug įvairiausių mitų, kurie kartais trukdo žmonėms įvertinti privalumus. Trumpai juos aptarsime, kad pavyktų susidėlioti pliusus ir minusus bei nuspręsti, ar Jums reikalinga tokia operacija.

# 1 mitas – chirurgo galios yra beribės.

Chirurgas nėra dievas, tad jis negali padaryti stebuklų. Geriausia pasirinkti kuo paprastesnę nosytę, kuri tiktų pagal Jūsų veido formą.

# 2 mitas – kuo mažesnė ir riestesnė nosytė – tuo geriau.

Itin dažnai moterys prašo, kad chirurgai joms padaryti labai mielas ir riestas nosytes. Atrodo, kad tai ir siejasi su mielumu bei moterišku veiduku. Geras chirurgas visada atkalbės, kadangi reikia žiūrėti į veido formą ir pagal ją rinktis nosies formą.

# 3 mitas – po operacijos laukia labai ilgas gijimas.

Ši paprasta operacija nereikalauja kažkokio ypatingo gydymo. Paprasčiausiai po operacijos kelias savaites reikės nešioti įtvarą, kuris laikys Jūsų nosytę.

# 4 mitas – operacija labai brangi.

Nosies operacija yra viena pigiausių operacijų. Kodėl? Kadangi ji gana paprasta, tad daugelis chirurgų būtent nuo jos ir pradeda savo karjerą. Natūralu, kad egzistuojant konkurencijai paslaugų kainos nėra labai didelės.

# 5 mitas – nosis gali nukristi.

Juokas juokais, tačiau garsaus dainininko M. Jackson patirtis kelia baimę tiems, kurie nori operacijos. Pirmiausia verta pabrėžti, kad jo nosis nenukrito. Taip pat, per didelis operacijų kiekis kenkia visiems.

Apie nosies operaciją sklando labai daug mitų. Lengviausias būdas su jais kovoti – kreiptis į chirurgą, kuris atsakys į visus klausimus ir labai logiškais argumentais paprasčiausiai paneigs mitus.