Lytinis aktas gali būti geras pakaitalas antihistaminėms (priešalerginėms) tabletėms. Svarbiausia, tai daryti vos pajutus pirmuosius alergijos  priepuolio simptomus.

Leidinio pranešimu, tokios išvados priėjo iraniečių mokslininkai. Tiesa, jų manymu, masturbacija ar lytiniu aktu galima išvengti alergijos ligos priepuolio, kurias sukelia tik žiedadulkės.

Ši tiesiog revoliucinė tyrinėtojų išvada motyvuojama tuo, kad nosis ir lytiniai organai “valdomi” viena ir ta pačia vegetatyvine nervų sistema. Tai reiškia, kad žiedadulkės, kartu su oru patekusios į nosį, dirgina nosies gleivinę, sukeldamos patinimą ir uždegimą, t.y. alerginę slogą.

Tačiau orgazmo metu šios nervų sistemos pagalba kraujagyslės susitraukia visame organizme. Taip pat ir nosies. Todėl mokslininkai ir priėjo išvados: jei pajutus pirmuosius alergijos simptomus pradėti masturbuotis ar mylėtis, tai po patirto orgazmo šie simptomai išnyks.

Tačiau leidinyje akcentuojama, kad ši Irano mokslininkų prielaida kol kas – ne daugiau nei teorija, nes, nei klinikinių bandymų, nei eksperimentų su žmonėmis nebuvo atlikta.

Lietuvos sveikata