+2
-0
+2
Pienelis ir tonikas – darnus duetas

Nustebsi sužinojusi, kad šių priemonių reikia netgi toms, kurios visą dieną
praleidžia be makiažo.

Pienelis – švelnus rūpestis. Pienelio paskirtis – valyti odą nuo dulkių,
nešvarumų ir, žinoma, makiažo. O išskirtinė jo savybė – tai, kad jis yra daug
švelnesnis už visas kitas valymo priemones, net už patį švelniausią veido
prausiklį. Jis ne sausina, kaip kitos valomosios priemonės, o drėkina ir
minkština odą. Šia priemone rekomenduojama valyti veidą net ir toms, kurios
vengia makiažo – jis švelniai pašalina prakaitą ir nešvarumus nuo odos
paviršiaus jos nesudirgindamas. Apšlakstyk veidą vandeniu, nusausink minkštu
rankšluosčiu, o tada pavalyk kosmetiniu vatos diskeliu, suvilgytu lašeliu
pienelio. Į pienelio sudėtį paprastai įeina tie patys komponentai, kaip ir į
kremų, tik čia jų gerokai mažesnė koncentracija.

Tonikas – greitoji pagalba. Na, o po pienelio iš karto rekomenduojama
naudoti toniką. Jis suteiks odai gaivumo bei pašalins riebumo pojūtį. Taip pat
jis aktyvuoja medžiagų apykaitą veido odoje, ją atgaivina, skaistina, sutraukia
ir užveria poras. Jei oda sausa ir sudirgusi, tonikas ją nuramina, atpalaiduoja.
Jei prieš tai veidą nusiprausei prausi
kliu, po kurio jauti nemalonų tempimą ir perštėjimą, tonikas taip pat kuo
puikiausiai pašalins šį simptomą, odą nuramins, normalizuos jos būklę.

Kosmetinės gudrybės:

* Jei įsimestum purškiamo toniko buteliuką į rankinę, turėtum galimybę
atgaivinti veido, kaklo ir iškirptės srities odą kada panorėjusi – tonikas padės
nuvalyti prakaitą, dulkes, atgaivins ir tonizuos.

* Oda gali iškrėsti įvairiausių pokštų priklausomai nuo tavo gyvenimo ritmo ir
aplinkos sąlygų kaitos. Tarkim, vasarą ji gali staiga imti riebaluotis, o žiemą
atvirkščiai – išsausėti. Jei pastebi, jog odos tipas laikinai pasikeitė, vertėtų
ir įprastą pienelį bei toniką keisti, nes senieji gali nebeatlikti savo funkcijų
taip gerai, kaip turėtų.

* Jei reikia, kartkartėmis toniką kuo puikiausiai galima pakeisti terminio
vandens purškikliu – jis tikrai tiks bet kokiai odai ir jos nesudirgins. Tačiau
jei nori ne tik atsigaivinti, bet ir palepinti savo odą ypatinga priežiūra, be
abejo, geriausia rinktis įprastą toniką.