Jaunesnėms moterims sunkumai darbe daro didesnį poveikį sveikatai, nei toms kurioms yra virš 50. Nerimaujančios jaunos moterys dažniau serga širdies ligomis. Remiantis tyrimu, atliktu su daugiau nei 12 tūkst. tiriamųjų, stresas darbe, moterims, kurioms yra mažiau nei 50 metų, padidina širdies ligų tikimybę. Kaip įrodė danų tyrimas,vyresnėms moterims, širdies ligas lemia kitos priežastys.
 
British Heart Foundation teigia, kad žmonės stresą darbe turėtų vertinti kitaip –  teigiamai. Yra daug įrodymų, kad stresas darbe padidina vyrams širdies ligų riziką, tačiau moterys šiuo atžvilgiu buvo mažai tirtos. Tyrime dalyvausios moterys buvo tiriamos apie 15 metų.  Iki to laiko 580 pacienčių buvo nustatytas širdies nepakankamumas, tarp kurių 369 sirgo angina, o 138 – turėjo širdies priepuolių. Įskaičiavus tokius rizikos faktorius kaip rūkymas ir cukraligė, tyrėjai nustatė, kad moterys, kurios nurodė darbe patiriamą stresą kaip per didelį turi 35 procentais didesnę tikimybę susirgti širdies ligomis, nei tos kurios su stresu darbe susitaiko.
Tyrėjai iš Glostrup Universitetinės ligoninės nustatė, kad rizika gali būti susijusi su amžiaus grupėmis. Tačiau, kai rezultatai buvo ištirti pagal amžių, buvo nustatyta, kad šis poveikis žymiai labiau pastebimas moterims kurių amžius yra iki 50.
 
British Heart Foundation slaugė June Davison teigia, kad žmonės susiduriantys su stresu darbe turėtų apie tai pasikalbėti su kolegomis ir vadovais. Tai padėtų stresą įveikti. Ji taip pat teigia, kad  į stresą reikia žiūrėti teigiamai. Ėjimas į darbą pėsčiomis arba vaikščiojimas laiptais darbe gali padėti susidoroti su stresu ir būti priešnuodžiu širdies ligoms.

iMed