+1
-1
0
Kodėl vyras nenori sekso? (Straipsnis TIK moterims)

Jei mylimas vyriškis reguliariai atsisako su jumis artumo – tai yra problema. Kuo anksčiau pradėsite ją spręsti, tuo mažiau lydės pasekmių. Vyravo stereotipas, kad vyras, kaip patinas,  yra pasiruošęs bet kur, bet kada ir bet kaip. O moteriai tenka  išsisukinėti: tai skauda  galvą, tai kritinės dienos, tai vaikai išvargino. Šiandieninė realybė viską apvertė aukštyn kojomis. Moterys išlaisvino savo seksualumą. Mėgautis orgazmais ir norėti sekso nebėra gėda. Tačiau abipusio sutarimo vis vien nepasiekiama: daugumai subrendusių vyrų seksas jau nebe pirmaeilis dalykas. Tokio pobūdžio problema retai kyla santykių pradžioje, tačiau bendra gyvenimo trukmė keičia ir  lovos reikalus.  Pasitaiko momentai, sukeliantis žmonoms šoką, kai vyrai jų  nebenori .

5 sekso atsisakymo priežastys

Darboholizmas

XXI-asis amžius. Gyvenimo tempas įsibėgėjo iki kritinės ribos.  Siekdamas uždirbti kuo daugiau pinigų, šeimos galva darbe  tiesiog „pradingsta“. Ilgos darbo valandos,  stresas, bloga mityba, pervargimas. Ir taip diena po dienos. Dar sudėtingiau nuosavo verslo savininkui, kurio pečius slegia didžiulė atsakomybė ne tik už rezultatą, bet ir už darbuotojus.  Po tokios įtemptos dienos  jėgos jau išsekusios. Norisi kuo greičiau griūti į lovą ir kuo greičiau užmigti.  Apie seksą nesinori net pagalvoti. Taigi, ką daryti, jei vyrui darbas yra prioritetas?

Sprendimas: atostogos. Norėdamos sugrąžinti  seksą į savo šeimą, turėsite organizuoti reguliarias atostogas. Žmogų – darboholiką sunku įtikinti „švaistomai praleisti savaitę „, bet būkite atkakli, nes ant kortos stovi jūsų harmoningi santykiai, fizinis pasitenkinimas ir sveikata. Nebūtina  kas savaitę skristi į šiltus kraštus. Savaitgaliais organizuokite  išvyką už miesto, kino filmo žiūrėjimą ar draugų lankymą. Be to, seksas neįprastose vietose dar labiau pakursto ugnį. Apgalvokite ir tai.

Ligos

Yra ligų, kurių vienas iš simptomų yra seksualinio potraukio mažėjimas. Tai epilepsija, šlapimo takų, infekcinės ligos, aterosklerozė,  endokrininės sistemos negalavimai. Žmona turi būti atidi ir protinga. Jei vyras kelis kartus patyrė nesėkmę lovoje, ji neturėtų nemaloniai reaguoti į šį įvykį. Vyrai dėl savo potencijos yra labai jautrūs. Gali jaustis nepajėgūs, nevyriški. Dėl netinkamo moters požiūrio kyla vyro psichologinės baimės, ne juokais sukeliančios net erekcijos disfunkciją. Šiuo metu parduodami keturi fosfodiesterazės 5 inhibitoriai – sildenafilis, vardenafilis, tadalafilis ir naujausias šios grupės atstovas – avanafilis.    Priežastis gali slypėti vaistų vartojime. Paprastai toks šalutinis poveikis kyla vartojant antidepresantus ir raminamuosius.

Ką daryti, jei vyras nenori artumo dėl sveikatos priežasčių?

Sprendimas:  įtikinkite jį kreiptis pas gydytojus ir atlikti  visus reikalingus tyrimus. Laimei, daugeliu atvejų, laiku suteiktas gydymas gražina į lovą intymias emocijas.

Priklausomybė nuo interneto

Mūsų seneliai net nežinojo šios bėdos. Šiandien nieko nestebina faktas, kad vyras nesimyli, nes vakarais „įlindęs“ į internetą. Patikrina laiškus, skaito naujienas, užkimba socialiniuose tinkluose ar dar blogiau – žaidžia internetinius žaidimus. Nepastebimai slenka valandos, žmona nusisuka į sieną ir užmiega.

Sprendimas: „tinklo dieta“. Paaiškinkite vyrui, kad jus skaudina intymių santykių iškeitimas į  virtualų pasaulį. Sutarkite su  mylimuoju laiką, kurį abu skirsite tik sau. Pavyzdžiui, ne daugiau kaip valandą kiekvieną vakarą. Tada abu išjunkite moderniuosius prietaisus. Net jei lytinių santykių kiekvieną dieną jūs nenorite,  likęs laisvas laikas gali būti skirtas vienas kitam, tiesiog atsipalaidavimui ir bendravimui, svajoms apie atostogas ir perspektyvas.

Problemos žmonoje

Galbūt per daug pasinėrėte į motinystę, pamiršdama  save ir išrinktąjį? O gal keliate nuolatinius barnius, po kurių nėra noro mylėtis? Arba atvirkščiai: jūs jau seniai rami, tyli, tarsi pelė po šluota? Seksas pagal tvarkaraštį, ta pačia poza ir tik tamsoje? Pati kalta, o verkiate: „Mano vyras manęs nenori“. Nusišluostykite ašaras, susiimkite ir pradėkite spręsti šią problemą.

Sprendimas: pamąstykite, ar dažnai sakote komplimentus savo mylimajam? Juk stipriosios lyties atstovams jų reikia ne mažiau nei moterims. Giriate jį, ar jo veiksmus priimate  kaip savaime suprantamus? Skirkite sutuoktiniui daugiau dėmesio. Neverkšlenkite tik dėl savo problemų bei rūpesčių, pasidomėkite ir jo reikalais.

Rūpinkitės savo išvaizda. Vaikščiokite po namus  gražiais drabužiais, o ne nutrintais nušiurusiais sportiniais rūbais. Puoselėkite  plaukus, odos būklę. Jei reikia, kovokite su svoriu. Nepamirškite  manikiūro, pedikiūro ir depiliacijos. Nustokite kabintis dėl menkniekių. Jei konfliktai tapo nuolatiniais šeimos svečiais, kreipkitės į specialistą. Psichologai padės suprasti jūsų nepasitenkinimo priežastis ir jas pašalinti. Pilkas kasdienis gyvenimas turi būti nušviestas ryškiomis spalvomis. Pertvarkykite miegamąjį, įsigykite  naują patalynė. Galų gale užsukite į sekso parduotuvę ir raskite kažką, kas pagyvintų  jūsų meilės žaidimus.

Meilužė

Sunkiausia problema šiame sąraše. Atsitinka, kad vyras nenori  lytinių santykių apskritai, bet būtent su žmona. Tačiau labai nori su svetimomis merginomis. Bet ir šiuo atveju viskas  išsprendžiama. Turite išsiaiškinti išdavystės priežastis ir nuspręsti: pasiruošusi atleisti,  imsitės susitaikymo  veiksmų ar trenksite durimis prieš vyro nosį?

Sprendimas: pokalbis. Kai santykiuose atsiranda trečioji, mažai tikėtina, kad viską sureguliuos jūsų nauja šukuosena ar apatinio trikotažo rinkinys. Serviruokite stalą, statykite butelį vyno, sėskitės  su savo sutuoktiniu ir atvirai kalbėkitės apie situaciją jūsų šeimoje. Nemanykite, kad tai žemina, kad vyras turi pirmas aiškintis. Harmoningi lytiniai santykiai – tokia pati moterų atsakomybė, kaip ir namų židinys.

Dar patarimas. Neviešinkite draugėms: „vyras manęs nenori“. Apkalbos nereikalingos.

Parengė: L.Varanavičienė