Klausimas:
Laba diena,norejau paklausti ar verta susirupinti jog vidury ciklo buvo 1d. tepliojimas?to niekada nera buve.
Atsakymas:
Jei tai kartosis,reikia pasitikrinti,nes gali būti tam tikrų sutrikimų.
Daiva Keršulytė
-Daktare, aš jau ilgai viduriuoju. Po 10 kartų per dieną lakstau į tualetą.
-Sesele, duokite jam laisvinamųjų. Dabar nelakstysite, o gyvensite tualete. Sekantis!
Ar žinai apie naujieną „Viviton 1000 „?