Klausimas:
ar nuo 11 metu reikia daryti kraujo tyrima
Atsakymas:
Jį reikia daryti kai paskiria gydytojas- nesvarbu kiek metų bebūtų.
- Gydytojau, nejaugi mano liga tokia beviltiška?
- Na kam taip niūriai! Sakykim taip: jei aš jus išgydysiu, tapsiu pasauline įžymybe!
Žydėjimas ir žiedadulkės