+2
-0
+2
Krūtų didinimas: riebalais ar implantais?

Krūtų didinimas šiuo metu yra labai įprasta operacija. Ji džiugina ne tik moteris, tačiau ir vyrus, kurie nori pakeisti savo išvaizdą. Galimybės labai atviros, tad norėdami susirasti geriausią kliniką, kuri geba suderinti kainos bei kokybės santykį – skirkite laiko paieškoms.

Krūtų didinimas riebalais mėgstamas tų moterų, kurios nenori kardinaliai pakeisti savo krūtinės. Štai implantai gali padėti padidinti ją net kelis kartus. Kuris variantas labiausiai tinka Jums? Tai gana individualu. Dažniausiai konsultacija su chirurgu labai padeda konkrečiau apsispręsti bei pasirinkti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Žinoma, bene pats didžiausias pliusas, kuris paskatina rinktis riebalus yra tai kad jums ne tik bus padidinta krūtinė, tačiau tuo pačiu ir sumažintos tos kūno vietos, kuriomis esate nepatenkintas. Tai atveria galimybes atrodyti būtent taip, kaip labiausiai norite. O kai vienu šūviu galima nušauti du zuikius – nuostabu.

Taip pat verta atsižvelgti į tai kad krūtų didinimas riebalais dažniausiai kainuoja kur kas daugiau. Tačiau vėlgi, čia lyginama, kuris variantas labiau apsimoka.

Abi operacijos yra atliekamos chirurginiu būdu, tad šiuo atveju teks gultis ant operacinio stalo ir nepavyks susirasti to varianto, kuris padėtų kiek geriau jaustis ir tu pačiu nejusti diskomforto dėl operacijos.

Sveikimo atveju irgi abu variantai yra panašūs. Jeigu paliksite savo kūną profesionalų rankose – tokiu atveju galite būti ramus, kad tiek gydymo procesas bus greitas, tiek pati operacija sėkminga. Galimybės yra atviros, tad pasinaudokite jomis.

Krūtų didinimas riebalais – puikus būdas atrodyti gražiau. Tačiau tuo pačiu reikia nepamiršti kad geras darbas bus tik tokiu atveju, jeigu jį atliks geras chirurgas.

Pasirinkti kartais gali būti sunku, tad būtinai reikia apsitarti su chirurgu, kuris atlieka procedūras. Tokiu atveju surasite Jums labiausiai tinkamą variantą. Galiausiai nepamirškite, kad labai svarbu išlaikyti natūralumą. Tokiu atveju galiausiai tikrai būsite patenkintas savo kūnu ir pavyks atrodyti taip, kaip sukūrė gamta, žinoma, su keliais mažais pakoregavimais. Tačiau juk kai yra tokia galimybė – reikia ja pasinaudoti.