Jei vaikas bijo adatų

Ar kada teko lankytis pas odontologą ir matyti, kaip vaikui leidžiami nuskausminamieji? Patikėkite, mieli draugai, tai tas pats, kas ir su suaugusiais. Tačiau yra vaikų, kurie tiesiog jėga ginasi nuo injekcijos ir daktaras turi kovoti su jais, kad tinkamai nuskausmintų. Tai sukelia daug sunkumų pačiam daktarui, skausmo kankinamam vaikui ir gėdos vargšams tėvams.

Daktaras Geoffrey Hartas išrado „PediSedate“ – prietaisą, kuris matuoja vaiko kvėpavimo funkciją ir palaipsniui jį nuramina vaistais, kol jis žaidžia video žaidimus ar klauso muzikos. Sako, tai žymiai pagerina vaiko prisiminimus apie ligoninę.

Visgi jei būčiau vaikas, man būtų šiek tiek baisu, kad po kelių valandų pabusiu visiškai kitoje vietoje, tada man skaudės, ir visa, ką prisiminsiu, bus tai, kad man ant galvos pritvirtino kažkokį plastikinį daiktą. O faktas, kad šiame prietaise yra azoto suboksido ir kitų lakių medžiagų kartu su patentuota anestezijos kauke, verčia pagalvoti, kad šis prietaisas gali būti naudojamas kažkam kitam, bet ne tam, kam buvo skirtas pirmučiausiai.

Žinome, kad vaikai bijo adatų ar kitų anestezijos formų, bet prietaisas, kuris apmulkina jūsų vaiką, kol šis žaidžia, vargu ar yra tinkamas sprendimas. Kaip manote jūs?