Moters psichologija

Tark žodį psichologijos ir dauguma vaikinų akimirksniu pakeis pokalbį. Tačiau, jei norite pagerinti santykius su antrąja savo puse, moterų psichologijos supratimas gali veikti kaip galingas sąjungininkas, kuris padės bet kuriuo reikiamu momentu. Bendraujant su moterimi labai svarbu sukelti tinkamas emocijas, nes kitaip tikrai sužinosite kas yra audra.


Aptarkime pagrindines moterų psichologijos paslaptis:


1. Moterims labai sunku įsivaizduoti santykių pabaigą, nes ji tai įsivaizduoja kaip savo gyvenimo „skaldymą“. Todėl, ji nesuvokia ir jūsų palaikomo ryšio su buvusia drauge. Moterims tai gali atrodyti neįmanoma, todėl šia tema pokalbis būtinai turėtų būti, ją reiktų nuraminti, paaiškinti, kad tai praeitas etapas ir pan.


2. Atraskite svarbiausius „mygtukus“ moteryje, kurių dėka galėsite reikiamu momentu ją palenkti į savo pusę. Tai padaryti visiškai nesunku. Jei moteris jaučia simpatiją apie vyrą ji gali galvoti didžiąją savo laiko dalį ar ne? Tik nuo jūsų priklausys kas bus galvojama apie jus.


3. Jei bandysite moterį spausti dėl santykių, galite visai prarasti susižavėjimą savimi. Dauguma vaikinų mano, kad moteris gana lenvai grįžtą pas savo buvusį partnerį, dažnai jį lygina su savimi, ieško privalumų ir trūkumų. O tai nėra gerai, nesijauskite beviltiški, būkite kupini pasitikėjimo savimi – tik taip užkariausite savo išrinktosios širdį.