Vyrų psichologija

Kasdien girdime situacijas apie tai, kaip moterys yra apgaudinėjamos savo vyrų. Nors apie šiuos atvejus nėra malonu kalbėti, visgi jie neišvengiami. Į tokias apgaules gali būti įtraukiama kiekvieną dieną. Deja, ne tik nesusituokę vyrai apgaudinėja savo drauges, tačiau vis dažniau taip elgiasi ir gyvenantys santuokoje. Tokiu atveju, nevisada iškart reikėtų smerkti apgaudinėjantį vyrą, reiktų giliau pažvelgti į šią problemą. Dažniausiai pasitaikanti išdavystės priežastis yra tvirtų poros santykių nebuvimas. Žinoma, tai „ledkalnio viršūnė“, tačiau priežasčių gali būti labai įvairių.

Visgi vyrai labiau vertina lytinius santykius, nei emocinius. Tai jiems duota iš prigimties, todėl neretai pasitaiko, kad seksas aptemdo protą. Kad ir kokie būtų emociškai stiprūs santykiai, jie vis tiek nebus atskirti nuo seksualinių poreikių patenkinimo. Pagal tai vyrus galima būtų skirstyti į tris kategorijas:

-          Tie, kurie iš tikrųjų ieško galimybių patys;

-          Tie, kurie laukia galimybių;

-          Tie, kurie nereaguoja į pasitaikančias galimybes.

Iš to nesunku suprasti, kad vyrai priklausantys pirmoms dviems kategorijoms, nesunkiai pakliūva į seksualinius spąstus. Bet rinkdamiesi partnerį jūs niekada nežinosite, kuriai kategorijai jis priklauso.

Be kategorijų vyrų neištikimybę nulemia dar vienas psichologinis veiksnys. Jie nori įrodyti, kad dar yra kažko verti ir gali atkreipti ir kitų moterų dėmesį. Šiuo atveju „sužaidžia“ vyriškasis ego. Jie nori įtikinti save, kad vis dar yra patrauklūs priešingai lyčiai.

Daugumoje santuokų vyrai gali pasijausti nepilnaverčiais partneriais. Todėl jie apgaudinėja žmonas, siekdami paneigti nusivylimą savo gyvenimu, įrodydami įvairiausiais būdais savo vertę kaip vyro.  

Kaip jau buvo minėta, išdavystę paskatina įvairiausios priežastys. Kartais vyrams užkraunama per nelyg didelė atsakomybė. Todėl, nepavykus jos atlaikyti, jie save bando realizuoti kitais būdais.