Klausimas:

Sveiki. Nuo 2005 metu geriau Diane 35 (daktare israse, nes buvo nereguliarios, labai skausmingos menesines, didelis spuogotumas). Geriau apie pora metu. Daktare sake, kad viskas pas mane susitvarke, tad galiu daryti pertrauka. Kazkur apie metus laiko negeriau jokiu kontraceptiku. Taciau menesines pasirodydavo labai retai (pirmosios pasirode po 6 menesiu). Apsilankius vel pas daktare. Sake, vel pablogejo (jei neklystu padidejo kiausides), todel ji israse Femine. Geriau apie 6 menesius, bet vis pries 1-2 savaites susergant, man tepliodavo, rudos isskyros, tamsiai rudos ar tai tamsiai raudonos \"pleveles\"(tarsi sproge kiausineliai) ir labai pilvo apacia skaudedavo (jausdavausi taip, lyg butu menesiniu pirma diena). Kadangi mano daktare isvyko, apsilankiau pas kita. Apziurejo ji mane ir pasake, kad viskas tvarkoj ir pasiule vel grizti prie Diane 35. Taciau bus beveik metai, kaip tesiasi tas pats. Tik viena kart atrodo, kad jau nebeteplioja, apsidziaugiu, kad jau viskas baigiasi, o kita kart vel tas pats. Pasimeciau ir nebezinau ka daryti? Kas tai galetu buti? Kai vartojau du metus Diane 35 (pries pertrauka), viskas buvo idealu, jokiu isskyru, skausmu, tepliojimu pries menesines. Ar visada turesiu gyventi su kontraceptikais? Ar bus imanoma pastoti, jei nutraukus menesines pasirode tik po 6 menesiu? Is anksto dekui uz Jusu atsakyma.