Dešimt būdų prisiversti sportuoti

Vieną kartą tvirtai ryžotės sportuoti ir patraukėte į sporto salę. Tačiau praėjo mėnuo ir į kiekvieną treniruotę vaikščioti tapo vis sunkiau ir sunkiau. Vis dažniau ir dažniau praleisdavote užsiėmimą. Pažįstama situacija? Štai keli patarimai, kurie padės motyvuoti save nuolatinėms treniruotėms.

1. Iš anksto sudėkite daiktus. Tai nuteiks jus produktyviai ir jau pasąmonėje užfiksuosite – šiandien vakare einate į sporto salę. O jei vis dėlto patingėsite, krepšys sukels jums sąžinės graužatį.

2. Raskite simpatišką trenerį. Niekas taip nestimuliuoja noro nuolatinėms treniruotėms, kaip jaunas raumeningas instruktorius, demonstruojantis treniruoklių veikimo principus.

3. Nusipirkite abonementą pusei metų į priekį. Atidavus didelę sumą pinigų, tingėti taps sunkiau ir nesinorės pinigų išmesti į balą.

4. Treniruokitės su muzika. Seniai pastebėta, kad tie, kurie treniruojasi su muzika, mažiau pavargsta ir sportuoja kur kas linksmiau ir intensyviau. Specialiai treniruotėms įsirašykite specialų diską su mėgstamomis dainomis. Būtina sąlyga – muzika turi būti energinga.

5. Atkreipkite dėmesį į gerus pokyčius. Net pats mažiausias progresas gali įkvėpti ir padėti treniruotis su dar didesniu užsidegimu. Nuolat sverkitės, matuokite talijos apimtį, ją fiksuokite specialiame bloknote.

6. Ieškokite bendraminčių. Bendraukite interneto forumuose, susipažinkite su žmonėmis salėje. Pokalbiai apie naujas treniruočių metodikas, efektyvius pratimus, sveiką mitybą padės jums nuolat palaikyti susidomėjimą sportu.

7. Susilažinkite su kuo nors, kad per porą mėnesių atsikratysite kelių kilogramų. Didesnei motyvacijai lažinkitės iš pinigų. Nenorėsite pralaimėti, o noras gauti pinigų padės sportuoti atkakliau.

8. Įsigykite sieninį kalendorių ir jame žymėkite kiekvieną treniruotę. Kuo daugiau žymų matysite, tuo labiau pati save gerbsite. Praleistas treniruotes už bausmę perkelkite į kitą mėnesį.

9. Treniruokitės maksimaliai jums patogiu laiku. Jei žvalesnės esate ryte – treniruokitės prieš darbą. Jei ryte jaučiatės silpnokai, eikite į sporto salę vakare. Treniruotės suteiks jums daugiau pasitenkinimo ir naudos, jei salėje darbuositės ne per jėgą, o jausdamosi geriausiai.

10. Dažniau žvelkite į veidrodį. Jei jūsų figūra turi trūkumų, tai padės siekti ją patobulinti.