Vakcina nuo kiaulių gripo jums neprieinama arba patingėjote pasiskiepyti nuo sezoninio gripo? Kai kurie gydytojai teigia, kad tokiu atveju esate tarp laimingųjų. Vis daugiau JAV medikų kyla ne tik prieš kiaulių gripo vakciną, bet apskritai prieš bet kokius skiepus.

Ragina neskiepyti vaikų

„Vakcinos nėra apsaugojusios nė nuo vienos infekcinės ligos. Tai – farmacininkų išrasta apgaulė“, – lrytas.lt teigė Čikagoje gyvenantis pediatras dr. Mayeris Eisensteinas. Mediko, teisininko ir sveikatos apsaugos administratoriaus išsilavinimą turintis gydytojas yra vienas iš žymiausių daktarų JAV, kovojančių… su skiepais.

Pasak M.Eisensteino, daugelis vakcinų apskritai buvo nurašytos kaip absoliučiai neveiksmingos, kol praėjusio amžiaus 9-ojo dešimtmečio pradžioje farmacijos kompanijos suprato prarandančios milžiniškas pajamas.

Apie 35 tūkst. mažųjų pacientų savo klinikose gydantis medikas atvirai rekomenduoja naujagimių tėvus apsvarstyti, ar bet kokios vakcinos yra vertos potencialios žalos sveikatai.

Nors Ilinojaus valstijoje daugelis skiepų yra privalomi, gydytojas neslepia padedantis tėvams parengti teisinę galią turinčius dokumentus, kurie tėvus atleistų nuo prievolės vakcinuoti savo vaikus.

Vakcinos negavę lietuviai turėtų džiaugtis

„Pasaulyje nėra jokio kito produkto, kurį pardavus šiemet ir jam neatnešus jokio teigiamo poveikio klientui, kitąmet tą patį šlamštą gali ir vėl parduoti tiems patiems žmonėms“, – piktinosi M.Eisensteinas.

Pasak jo, mirtingumas nuo gripo komplikacijų JAV buvo pradėjęs mažėti tol, kol į rinką nepateko masiškai vartojamos vakcinos. Nuo to laiko JAV kasmet nuo eilinio sezoninio gripo miršta apie 35 tūkst. žmonių.

M.Eisensteinas taip pat siūlo atkreipti dėmesį į faktą, kad dažniausiai vakcinos rinką pasiekia kiek pavėluotai. Mat daugiausia su gripu siejamų mirčių užfiksuojama ankstyvą rudenį. Kadangi susirgimo gripu skaičius artėjant pavasariui nuslopsta, farmacijos kompanijos įgauna pagrindo tvirtinti, kad vakcinos „suveikė“.

Tuomet lietuviams reikėtų tik džiaugtis, kad vakcina jų nepasieks be kitų metų, o ir jai pasiekus gydytojas rekomenduoja gerai pasvarstyti prieš pasitikint paskubomis paruoštais skiepais nuo H1N1, dar kitaip žinomo kaip kiaulių gripas.

Sudėtyje – pavojingas gyvsidabris

Gydytojo teigimu, didžioji skiepų blogybė nėra tai, kad jie – neveiksmingi. Liūdniausia yra tai, kad daugelis skiepų yra labai kenksmingi.

Lrytas.lt pašnekovas įsitikinęs, kad JAV ir Vakarų Europos šalis užgriuvus vaikų autizmo banga – tiesioginis vakcinose esančių kenksmingų medžiagų padarinys.

Manoma, kad šiuo metu vienam iš 166 JAV gimstančių vaikų nustatomas ar ateityje bus nustatytas autizmas.

M.Eisensteino įsitikinimu, vienas didžiausių autizmo sukėlėjų yra gyvsidabris, kuris įvairiomis formomis dedamas į vakcinas kaip konservantas. Nors pastaruoju metu JAV kūdikiams privalomose vakcinose gyvsidabrio atsisakoma, kiaulių gripo skiepų sudėtyje jis įrašytas.

„JAV Maisto ir vaistų departamentas (FDD) 2001 m. paskelbė rekomendacijas, kuriose nėščiosios raginamos vengti žuvies ir jos produktų dėl galimai juose esančio gyvsidabrio. Ironiška, kad ta pati FDD ne tik nedraudžia, bet ir rekomenduoja skiepyti 6-23 mėnesių amžiaus kūdikius bei nėščiąsias, nors vakcinoje esantis gyvsidabrio kiekis kelis kartus viršija FDD nustatytas normas“, – stebėjosi M.Eisensteinas.

Siekia pasipelnyti

Pasak mediko, sudaužius termometrą komercinio naudojimo patalpose jų savininkas privalo kviesti specialią tarnybą, kad ši nustatytų gyvsidabrio kiekį ore ir leistų toliau naudotis šiomis patalpomis. Pagal H1N1 gripo vakcinose esantį gyvsidabrio kiekį, tą patį reikėtų daryti ir sudaužius ampulę su vakcina, nors to jokios direktyvos nenumato.

„Jei taip būtų, valdžia pripažintų vakcinų kenksmingumą“, – liūdnai šypsojosi gydytojas.

Vienintelė priežastis, dėl ko farmacijos kompanijos toliau gamina sveikatai kenksmingus skiepus, yra jų noras pasipelnyti. Dėl tos pačios priežasties esą farmacininkai neskuba pakeisti nuodingų vakcinos sudedamųjų dalių, tokių kaip skvalinas.

Iš 14 jūros kiaulyčių, kurioms buvo suleistos skvalino dozės, panašios į tas, kurios naudojamos vakcinose, tik vienas gyvūnėlis išgyveno.

Kiaulių gripo grėsmė – išpūsta

Be to, daugelyje vakcinų, taip pat ir paskubomis pagamintoje vakcinoje nuo kiaulių gripo, yra gyvūninės kilmės vėžinių ląstelių, kurios gali būti pavojingos žmonėms.

„Mokslas nuolat vystosi. Dabar mes žinome, kad gyvsidabris ir skvalinas – kenksmingi. Po dešimties metų galbūt mokslininkai sugebės įžvelgti tai, ko dabar dar negali pamatyti. Žinant tai, ar verta rizikuoti ir skiepytis?“ – retoriškai klausia gydytojo M.Eisensteino idėjoms pritarianti mitybos konsultantė Jenny Yang, lrytas.lt paklausta, ką ji mano apie plačiai propaguojamas vakcinas.

Pasak jos, kiaulių gripo grėsmė visuomenės sveikatai yra išpūsta pasipelnyti siekiančių farmacijos kompanijų, kurios nori uždirbti ne tik iš vakcinų, bet ir iš įvairių vaistų.

Būtina vartoti vitaminą D

J.Yang remiasi amerikiečių mokslininko Johno Jacobo Cannello atliktais tyrimais, kurie gripo protrūkius sieja su vitamino D trūkumu.

J.J.Cannellas savo teoriją grindžia faktu, kad masiniai susirgimai gripu baigiasi prasidėjus pavasariui ir padaugėjus saulės skleidžiamos šviesos – didžiausio vitamino D šaltinio. Šio mokslininko darbus yra pripažinusi ir JAV Amerikos medikų asociacija. Daugelyje klinikų atliekant kraujo tyrimus stebimas ir D vitamino kiekis paciento kraujyje.

Savo ruožtu M.Eisensteinas taip pat piktinosi, esą farmacijos kompanijos nuolat manipuliuoja duomenimis. Pasak gydytojo, farmacininkai pabrėžia, kad gripas ypač pavojingas vyresnio amžiaus žmonėms, nes 90 proc. visų nuo gripo ir jo komplikacijų užfiksuojamų mirčių ištinka žmones, vyresnius nei 65 metai.

„Bet juk kiekvienas medicinos studentas žino, kad 65 proc. visų mirštančių gyventojų būtent ir yra vyresnio amžiaus žmonės, kuriems per 65 metus. Be abejo, kad jie dažniau miršta negu jauni žmonės, nesvarbu, kokios priežastys, tiesiog toks jau yra mūsų visų likimas“, – šaipėsi M.Eisensteinas.

Be to, amerikiečių mokslininko Hugh Fudenbergo atlikti tyrimai rodo, kad gripo vakcina vyresnio amžiaus žmonėms gali išprovokuoti Alzheimerio ligą.

H.Fudenbergo teigimu, jeigu vyresnio amžiaus žmogus skiepijasi nuo gripo penkerius metus iš eilės, grėsmė susirgti Alzheimeriu padidėja 200 procentų.

Kiaulių gripas – žmogaus rankų kūrinys?

Jei žinomo Čikagos mediko idėjos atrodo radikalios, australas virusologas Adrianas Gibbsas eina dar toliau. Jis yra pareiškęs, kad H1N1 virusą atsitiktinai sukūrė mokslininkai, eksperimentuodami su gripo vakcinomis.

Laboratorijoje įvykusio nelaimingo atsitikimo metu kiaulių gripo virusas buvo paleistas į aplinką.

„Aš manau, kad žiniasklaida smarkiai perdeda šios gripo rūšies pavojų, tačiau vienintelė priežastis, dėl ko jis gali tapti mirtinas, yra jo nenatūrali kilmė“, – neseniai sakė A.Gibbsas.

Tuo tarpu knygos „Biotech empire: the untold future of food, pills, and sex“ („Biotechnologijų imperija: nuslėpta maisto, tablečių ir sekso ateitis“) autorius amerikietis dr. Andrew Bosworthas tvirtina, kad kiaulių gripo vakcina buvo sukurta tyčia tam, kad farmacijos kompanijos galėtų papildomai pasipelnyti.

„H1N1 primena apgaulę, kurios tikslas – pasitarnauti jėgos ir finansų ištroškusioms struktūroms“, – tvirtina A.Bosworthas.

Dr. M.Eisensteino patarimai, kaip apsisaugoti nuo kiaulių gripo:

Venkite baltojo cukraus.

Reguliariai mankštinkitės.

Nepervarkite ir pakankamai miegokite.

Sveikai maitinkitės, ypač venkite transriebalų kupino maisto.

Gerkite daug filtruoto vandens.

Kuo dažniau plaukitės rankas.

Vartokite daug vitamino D3.

Kiaulių gripo grėsmė ir skiepai – farmacijos gigantų išpūsta apgaulė? Monika Bončkutė, Vladas KrivickasLIETUVOS RYTAS

Specialiai lrytas.lt, Čikaga